Kısayol Oluşturma ve Düzenleme Aracı Ücretsiz İndir SideSlide Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kısayol Oluşturma ve Düzenleme Aracı SideSlide Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SideSlide isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SideSlide adlı bu ücretsiz uygulamayı kullanarak dosyalarınız, programlarınız ve klasörleriniz için kısayollar oluşturup bu kısayolları ekranın bir köşesine yerleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz bu kısayollara erişmek için tek yapmanız gereken ekranın köşesindeki simgenin üzerine tıklamak.

SideSlide uygulama veya dosya çalıştırma yeteneğinin yanı sıra hatırlatıcı ve not defteri olarak da kullanılabilir. Sürükle ve bırak yöntemiyle tamamen özelleştirilebilen SideSlide’ın panoya yapıştırılan metinleri saklama yeteneği de var.

SideSlide, taşınabilir ve dilerseniz USB bellek üzerinden de çalışabilir. SideSlide’ın tüm bu güzel özelliklerine yeni sürümle birlikte RSS desteği de eklenerek, RSS yayınlarına kolayca erişmenizi de sağlar hale geldi.

Bilgisayar temanızla da uyum içinde çalışabilen SideSlide, güçlü donanımlı bilgisayarlarda özel efektlerle işlevini süsleyebiliyor.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver