Kirpik Dökülmesi, Kirpik Dökülmesine Bitkisel Kür, Kirpik Dökülmesine Doğal Çözüm

kirpik dökülmesine iyi gelen bitkiler, kirpik dökülmesine iyi gelen bitkisel yağlar, kirpik dökülmesine karşı bitkisel çözüm, kirpiklerin dökülmemesi için ne yapılmalı

Kirpik dökülmesine bitkisel çözüm

Kirpiklerinizde kısmen ya da tamamen bir dökülme söz konusu ise, kirpik uzatan bitkisel kürü deneyerek kirpiklerinizin yeniden çıkmasını, gürleşmesini ve canlanmasını sağlayabilirsiniz. Mütenevvi sebeplerden ötürü dökülmeye uğrayan kirpikler gerek kadınlarda gerek erkeklerde ciddi sıkıntılara yol açmakta hatta kişileri aynaya bakamaz duruma bile getirmektedir. Estetik görünümün yanı sıra göz sağlığı içinde önemli olan kirpiklerin dökülmesini önleyecek olan mucize kürün tarifi hemen aşağıda.

Sponsorlu Bağlantılar

Kirpik dökülmesine karşı bitkisel çözüm

Kirpiklerin canlanmasını, gürleşmesini ve nemlenmesini sağlayan bitkisel yağlardan hazırlayacağınız bu kürü uygularken göz çevrenize ve gözünüzün içine uygulamamaya dikkat etmelisiniz. Kirpiklerin dökülmesini engelleyecek, kirpikleri doğal yollarla çıkartacak olan bu kür, sadece kirpiklere uygulanacaktır. Uygulama sonrası ise sürülen bitkisel kür gül suyu ile temizlenerek çıkartılırsa, daha iyi bir etki yaratır. Peki kirpik dökülmesine bitkisel çözüm olacak olan bu doğal kürün tarifi nasıldır?

Her biri yarım çay kaşığı olacak şekilde hint yağı, argan yağı, zeytin yağı, tatlı badem yağı karıştırılır. Bitkisel yağlardan elde edilen bu karışım duştan sonra kirpiklere temiz pamuklu kulak çöpü ile sürülür. Sadece kirpiklere sürülmeli, cilde ve göze temas ettirilmemelidir. 1 saat sonra kirpikler gül suyu ile temizlenmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver