kirisiklik giderici yuz liftingi nedir Hakkında Bilgi

Aşağıda kirisiklik giderici yuz liftingi nedir ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

kirisiklik giderici yuz liftingi nedir

Yüz Liftingi: Yüz liftingi sık sık kilo alıp verme, aşırı mimik harekeri ve yer cekimi gibi nedenlerden dolayı yüzde oluşan sarkma gevşeme ve kırışıklıkları, mevcut deformasyonları önleyen bir yöntemdir. Bu cihaz yardımı ile ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gurupları cihaz arafindan uyarilarak kaslarin calismasi saglanir. Yüze yaşlı ve yorgun ifade veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanmaktadır. Bu bakimda herhangi bir agri sizi soz konusu degildir. Uygulama son derece konforludur. Bu yöntemde herhangi bir cerrahi müdahale olmadığı için, deri altına herhangi bir madde enjekte edilmediği ve kimyasal hiçbir işlem yapılmadığı için kesinlikle hiç bir risk taşımaz.

Göğüs liftingi: sık sık kilo alıp verme, hamilelik, emzirme, fazla sigara tüketimi, yanlış sütyen kullanımı ya da az su içmek gibi nedenlerden dolayı sarkmış göğüslerin toparlanmasını ve dikleşmesini sağlamak amacıyla yapılan işlemdir. Göğüs liftingi genel olarak özel içerikli krem, maske , serum ve ampuller kullanılarak gerçekleştirilir. Ayrıca bu uygulamasında bilgisayar programlı cihazlar sayesinde dekolte ve boyun bölgelerindeki kaslar çalıştırılarak, onların göğüs bölgesini etkilemesi sağlanır.

Bu işlem hamilelere, kalp problemi olanlara, göğsünde kist problemi olanlara ya da emziren bayanlara uygulanmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver