Kiler Mağazaları İş Başvurusu Kiler İş İlanları Kiler Market Eleman Alımları

Kiler Market Eleman Alımları,

 

Kiler market mağazalarında çalıştırılmak üzere eleman alımları yapılacaktır. Bu iş imkanları ihtiyaç duyulduğu sürece yapılmaktadır. Bu başlık altından işsiz vatandaşlarımız için bir nevi yardımcı olmak amacıyla kiler market mağazalarının elaman alımları ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Ülkemizde işsizliğin yüksek olması sebebi ile vatandaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla enbasit.com sitesi üzerinden iş ilanları kategorisini takip ederek iş bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kiler Marketler Zinciri Hakkında Bilgi

Nahit, Vahit ve Ümit Kiler tarafından 1983 yılından beri sektörde yer alan Kiler Group günümüzde perakende sektöründe “Kazançlı Alışverişin Adresi” sloganıyla hizmet veren marketler zinciridir.

Kiler Hangi Alanlara Elaman Alıyor

Kiler internet sitesindeki İnsan Kaynakları bölümünde sürekli güncellediği açık iş pozisyonlarını yayımlıyor. Kasa, Reyon, Kasap, Manav, Şarküteri, Gece Sevkiyat Elemanı, Özel Güvenlik Görevlisi, Görsel Tasarım Uzmanı, Kasap Şefi, Elektrik Ustası, Depo Elemanı, Şarküteri Şefi, Muhasebe Elemanı, Cari Muhasebe Elemanı, Kasiyer, Teknik Ofis Personeli, Fırın Elemanı, Pasta Ustası, Reyon elemanı, Mağaza Müdürü, Depo Şoförü gibi birçok alanlara elaman alımları yapıyor.

Kiler İş Başvurusu İçin Aranan Özellikler

Bu zamanda nerede iş başvurusu yaparsak yapalım işveren, yanında çalıştırmak üzere alacağı elemandan bir takım özellikler arar. Kiler mağazalarına iş başvurusu yapmadan önce hangi alana başvurunuzu yapacak iseniz o alanda aranan özelliklere uymanız gerekir. Biz bu başlık altından bir kaç iş pozisyonları için Kiler’in aradığı özellikleri paylaşacağız.

Mağaza Görevlileri İçin Aranan Özellikler;

Müşteri Hizmetleri Elemanı, Kasiyer, Et Ürünleri Satış Elemanı, Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı, Et Ürünleri Satış Elemanı, Meyve Sebze Satış Elemanı, ve Temizlik Elemanı iş başvurusu için aranan özellikler;

Lise mezunu (tercih sebebidir),
Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih sebebidir),
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş,
Güler yüzlü,
Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık,
Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Ekip çalışmasına uyumlu.

Killer Mağazaları İş Başvurusu İçin Tıklayın

Etiketler: :
kiler market iş başvurusu formu, kiler market, kiler iş başvuru formu, kiler süpermarket logosu, kiler iş başvuru formu doldur, kıler ıs sofor, killer mağazalarında işe başvurusu

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver