Ketamin Alan Kişi Nasıl Anlaşılır, Ketamin Kullanan Kişiler Nasıl Anlaşılır, Ketamin Kullanan Nasıl Anlaşılır

ketamin kullananı anlamak için, ketamin kullananlar, ketamin kullanımı,

Ketamin kullanan kişi nasıl anlaşılır?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Ketamin kullanan kişiler nasıl anlaşılır diye merak edenler için bu yazımızda ketamin kullanan kişilerin hem ruh hem de fiziksel hallerinden bahsedeceğiz. Ketamin kullanan bir kişi kendini daha çok fiziksel hareketleri ile belli etmektedir. Ketamin kullananı anlamak için işte dikkat etmeniz gerekenler.


Ketamin güçlü bir ağrı kesicidir ve uzun süreli kullanımı bağımlılık yapmaktadır. Ketamin almış olan bir kişi tıpkı içki içmiş bir sarhoş gibi olur hatta sarhoştan daha beter bir duruma gelerek aşırı derecede sakarlaşır. Ketamin kullananlar oldukça tehlikelidir. Çünkü bu kişiler kendilerini kontrol edemezler. Ketamin aldıktan sonra kişi uyarılmış ve tehlikeden uzakmış gibi kendini hisseder. Bazen heyecanlanır, bazen endişeye kapılır ve bazen de şaşkın bir şekilde etrafına bakınır durur.

Ketamin kullananlar oldukça manasız bir şekilde konuşur ve konuşmaları da kayar. Çünkü ketamin kullanaların beyinleri karışır, ne dediklerini bilmezler. Kalp atışlarında hızlanma, yürümekte zorlanma, hareketlerde kısıtlılık ketamin kullananlarda görülebilen şeylerdir. Kusma ve yere yığılıp kalma da ketamin alan kişide ortaya çıkan durumlardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver