Kendi Açılabilen Sıkıştırılmış Dosya Yaratma Programı Ücretsiz İndir WinZip Self-Extractor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kendi Açılabilen Sıkıştırılmış Dosya Yaratma Programı WinZip Self-Extractor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WinZip Self-Extractor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WinZip Self-Extractor kendiliğinden açılabilen ZIP dosyaları yaratmanıza olanak sağlayan bir araç. Elektronik dosya dağıtımı konusunda çok ideal bir yöntem olan bu dosyaları yaratmak için kullanacağınız yazılım basit ve sade arayüzü ile her türden kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir program.

Bilgisayarda yüklü bir sıkıştırma programına ihtiyaç duymadan açılabilen sıkıştırılmış dosyalar yaratabileceğiniz program kendi sağladığı bir özellik olan opsiyonel olarak bir yükleme veya kurulumu açılma işleminden sonra gerçekleştirebiliyor. WinZip Self-Extractor ünlü sıkıştırma programı WinZip’e dost fakat ayrı lisanslama ile dağıtılan bir program olarak aynı üretici tarafından üretilmiş profesyonel bir yazılım.

Program son sürümü 3.1 ile birlikte gelişmiş sıkıştırma teknolojisi (PPMd) desteği sağlamakta ve ileri seviye şirfeleme anahtarlarını (AES 128bit & 256-bit) desteklemekte.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver