Kemik Erimesine Ne İyi Gelir-Kemik Erimesi Bitkisel Çözüm Tedavisi Hakkında Bilgi

Aşağıda Kemik Erimesine Ne İyi Gelir-Kemik Erimesi Bitkisel Çözüm Tedavisi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kemik Erimesine Ne İyi Gelir-Kemik Erimesi Bitkisel Çözüm Tedavisi

Ülkemizde son derece sevilen ve verdiği bitkisel kürler geniş bir kesim tarafından takip edilen Sn. Suna Dumankaya, kadınların yaygın bir problemi olan kemik erimesi şikayetleri için de bitkisel bir çözüm geliştirerek okurlarının ve takipçilerinin kullanımına sundu. Kemik erimesi sizlerin de bildiği gibi kadınların doğurganlık kabiliyetlerinin sona erdiği menopoz döneminde yoğun şikayet alan bir sorun haline geliyor. Doğal olarak kemik erimesi tedavisinde kalsiyum bakımından son derece zengin besinler yer alıyor. Özellikle yumurta kabuğu kürü ile kemik erimesi doğal tedavi kürü, hanımların denemesini tavsiye ettiğimiz kemik erimesi tedavi yolları arasındadır. Ayrıca çam sakızı ve çörekotu karışımı da kemik erimesine bitkisel çözüm arayanlara önerilebilecek diğer bir kür. Tabi daha başka bitkisel tedavi kürleri ile de kemik erimesi doğal yollardan tedavi edilebiliyor. Şimdi hepsini teker teker inceleyelim:

Kemik Erimesi İçin Yumurta Kabuğu Kürü:

Yumurtanın kendisini değil sadece kabuğunu kullanacağımız yumurta kabuğu kürü için öncelikle mikrobun kırılması için yumurtaları haşlıyoruz. Yumurtaları soyup, yumurtanın içerisindeki zarı da çıkartalım. Sonra yumurta kabuklarımızı blenderden geçirerek toz haline getirelim. Un haline gelen yumurta kabuğunu her sabah 1 çay kaşığı yutalım ve ardından meyve suyu içebiliriz. Yumurta kabuğu unu, meyve suyu ya da sütün içerisine karıştırılarak da içilebilir.

Menopoz Dönemi Kemik Erimesine Çörekotu Kürü Tarifi:

Özellikle menapoz döneminde oluşan kemik erimesi için çok faydalı olacak bir başka kür daha açıklayan Suna Dumankaya Kemik erimesine bitkisel çözüm yöntemi olacağını söylüyor.

Malzemeler:

* 1 çorba kaşığı dövülmüş çam sakızı,
* 1 çorba kaşığı öğütülmüş çörek otu,
* keçi boynuzu pekmezi.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Çam sakızı, öğütülmüş çörek otu ve keçi boynuzu pekmezi bir kase içerisinde karıştırılıp sabah akşam yenir.

Kemik Erimesine Kesin Çözüm Sunan Bitkisel Çözüm Kürü

Kemik erimesini önlemek için kullanılabilecek bu kür ile kemiklerimizi güçlendirerek kemik erimesi olmasını engelleyebiliriz.

Malzemeler:

* 50 adet limon,
* 10 adet temiz yıkanmış beyaz yumurta,
* 25 gram kekik,
* 25 gram çörek otu,
* 2,5 kilo çok iyi cins bal.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Limonlar sıkılarak suyu çıkartılır ve yumurtalar 10 gün boyunca limon suyunda, soğuk yerde, cam kavanozda bekletilir. 10 gün sonra açıldığında, yumurtaların kabuklarının süt gibi erimiş olduğu görülür. Jel kıvamına gelmiş olan yumurta akının içinden, sarısı alınıp atılır ve yumurta akı limon suyuyla birlikte karıştırılır. Bu karışımın içine öğütülmüş kekik, çörek otu ve bal katılıp karıştırılır. Soğuk yerde muhafaza ederek her gün 1 kahve fincanı içilir. Kemiklerin güçlenmesini sağlar, vücudun direncini artırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver