Kemik Erimesi Bitkisel Tedavi, Kemik Erimesi Doğal Tedavi, Kemik Erimesi Nasıl Durdurulur

kemik erimesi nasıl giderilir, kemik erimesine bitkisel çözümler, kemik erimesine doğal çözüm, kemik erimesine ne iyi gelir

Kemik erimesine bitkisel çözüm

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Menopoza giren kadınların giderek kemik yoğunluğunun azalması ve buna bağlı olarak kemiklerin kırılganlığının artması olarak tarif edilen kemik erimesi hastalığı, ilerleyen yaşlarda günlük hayatı olumsuz etkileyen rahatsızlıkların başında gelmektedir. Uzmanlar bu rahatsızlığa adet görmelerinden dolayı kadınların daha çok yakalandığını ancak erkeklerinde risk altında olduğunu söylemekteler. Kemik erimesi çeşitli yöntemlerle tedavi edildiği gibi bitkisel yöntemlerle de ortadan kaldırılmaktadır.

 

 

Prof. Doktor Ahmet Maranki, kemik erimesine bitkisel çözüm önerilerini bizlerle paylaştı. Maranki’nin kemik erimesine bitkisel tedavi yöntemleri tavsiyelerinden yola çıkarak bu sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Kemik erimesine ne iyi gelir, kemik erimesini durdurmak için ne yapmalıyız, diyorsanız işte sizlere Maranki’nin etkili önerileri;

 

Kemik erimesine iyi gelen bitkiler

 

Biberiye: Çiçekleri ve yapraklarını daha önceden kaynatılmış olan suya eklenerek demlenir ve bal ile tatlandırılacak günde üç fincan içilir.
Lahana: Lahanayı haşlayın ve suyunda şerbetçi otu ile lavanta çiçeğini kaynatın ve süzün. Posasını dövülmüş biberiye ile karıştırarak macun kıvamına getirin ve macunu her gece yatmadan önce bir çorba kaşığı yiyin.
Saryetin: Bu bitkinin yaprakları ve çiçekleri adaçayı ile demlenip süzülmeli. Karışım aç karnına bir fincan içilmeli. Süzdükten sonra posasını da atmayın. Bu posa badem yağı ve balla karıştırılarak macun yapılır ve her gün yemek arasında bir çorba kaşığı yenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver