Kelime Bulma Oyunu Ücretsiz İndir Kelime Avı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kelime Bulma Oyunu Kelime Avı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kelime Avı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kelime Avı, tablo üzerinde rastgele oluşturulan harfleri kullanarak anlamlı kelimeler bulmaya çalıştığımız başarı bir oyundur.

Oyun ekranında bulunan tablodaki harfleri parmağınızı kaldırmadan birleştirerek (yan, dik, çapraz) son harfe gelince bırakarak kelimeyi bulmuş oluyoruz.  Kelimeleri oluştururken oyun alanındaki harflerin her birini yalnızca bir kez kullanabiliyoruz. Ne kadar çok ve uzun kelime bulursanız o kadar çok puan kazanırsınız.

Kelime Avı oyununu aynı zamanda internet üzerinde diğer kullanıcılarla birlikte oynayarak kendinizi eğlenceli bir yarışma ortamı içerisinde bulabilirsiniz. Son zamanların popüler oyunlarından olan Kelime Avı cidden bağımlılık yapan güzel bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

3.0 güncellemesi sonrasında:

Küçük hatalar ve kullanıcı adı değiştirilmesine dair sorun giderildi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver