Kelebeğin Rüyası Filminde Çalan Şarkıları ve Tüm Film Müziklerini Albümünden Dinleyebilirsiniz

Ve beklenen albüm çıktı. 

Son yıllarda ülkemizdeki en başarılı yerli filmlerden biri olan Kelebeğin Rüyası muhteşem müzikleri ile de gönüllerde taht kurmuştu. Filmi izleyip de etkisinde kalanlar harıl harıl internetten kelebeğin rüyası filminde çalan şarkılar şeklinde aramalar yapıp mp3 olarak indirmeye çalışıyorlar. Fakat artık bu kadar yorucu uğraşlara gerek kalmadı. Neden diyecek olursanız bu harika filmin şahane müziklerinden bir albüm yapıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Kelebeğin Rüyası müzikleri albüm oldu 
Kelebeğin Rüyası filminin müziklerinin, Rahman Altın imzalı soundtrack albümü müzikseverlerle buluştu.

DMC etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini alan 30 özgün bestenin bulunduğu albümde Prag Filarmoni Orkestrası, 70 kişilik dev bir kadro ile Altın’ın bestelerine hayat verdi. Orkestra daha önce ‘Conan The Barbarian’, ‘District9′ ve ‘Star Wars: The Clone Wars’ televizyon serisi gibi büyük projelerin de müziklerini icra etmişti.

Yılmaz Erdoğan filmdeki parçalara ruhunu katan Rahman Altın’a albüm kapak yazısında şöyle teşekkür etti:

Ellerin ve dimağın dert görmesin Rahmanım.

Gün gelir, yolcu vedalaşır. Gün gelir, gidilir. Geriye filmler, şarkılar kalır ve bazen, yani işler yaver gittiğinde, kendisi de müziği de çok uzun yaşayacak filmler kalır. Güzel anlatılmış öyküleri, kalbin akorduyla bestelenmiş şarkıları unutmak da mümkün olmaz hatırlamamak da. Nice şarkılara Rahmanım… Nice filmlere…

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver