Kefaletle Salıverme Nedir Hakkında Bilgi

Kefaletle Salıverme Nedir

Kefaletle Salıverme anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Kefaletle Salıverme Nedir, Kefaletle Salıverme Ne Anlama Gelir, Kefaletle Salıverme Ne Demektir, Kefaletle Salıverme Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Kefaletle Salıverme ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Kefaletle Salıverme Anlamı

Tutuklu sanığın belirli bir teminat karşılığında mahkeme kararıyla salıverilmesi. Nakit para, devlet tahvili ya da güvenilir birinin kefaleti teminat olarak kabul edilir. Sanığın aklanması ya da yeniden tutuklanması durumunda kefalet geri ödenir. Sanık soruşturmadan ya da cezadan kaçarsa, teminat hazineye devredilir.

Konu ile ilgili aramalar: Kefaletle Salıverme Nedir Kefaletle Salıverme ödev ara Kefaletle Salıverme kelime anlamı Kefaletle Salıverme sözlükte ara Kefaletle Salıverme ansiklopedi bilgi bankası ara Kefaletle Salıverme ne demek Kefaletle Salıverme neye denir

Kefaletle Salıverme ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver