Kaza Namazı Takip Excel Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Kaza Namazı Takip Excel Programı ile daha önceden bir nedenle kılamadığınız vakit namazlarını Excel tabloda düzenleyerek belirli bir düzen içinde telafi edebilirsiniz.

Üretici Açıklaması

Sponsorlu Bağlantılar

Programın avantajı Excel’de yapıldığı için bir usb disk ile her zaman yanınızda olması, kurulum gerekmiyor. Ayrıca genel olartak bu konuda dikkatimi çektiğim için bazı kardeşlerimiz kaza namazları konusunda yeterli fıkhi bilgiye sahip olmadığından içerisine Ömer Nasuhi Bilmen Hocaefendi’nin İslam İlmihalinden ve Diyanet Vakfı İslam İlmihalinden Kaza Namazları ile ilgili bölümleri eklendi.

Ayrıca istatistik bölümünde kılınacak toplam kaza namazı diye bir yer var. Buraya toplam kaza namazlarını vakitlerine göre girince ve çizelge 1-5 arasında kılınan vakitlere göre otomatik toplam şeklinde yine istatistik bölümünde kılınan kaza namazı çizelegesine ekleniyor ve kılınan her namaz yine istatistik bölümünün altında yer alan geriyekalan namaz vakitleri bölümünden düşülüyor.

İstatistik bölümünde kılınacak toplam namaz sayısını girdiğinizde Grafik-Kılınacak bölümünde grafiksel yorumu oluşuyor ve namazlar kılınmaya başlandıkça Grafik-Kılınanan bölümünde de grafiksel yorumu oluşuyor.

Program exe değildir. Yani devamlı usb ile yanınızda taşıyıp istediğiniz an veri girişi yapabilirsiniz. Ayrıca open office 3.0 ile sorunsuz çalıştığı denendi. Excel 2007 ile de sorunsuz çalışmaktadır.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver