Kayıt Defteri Temizleme ve Optimizasyon Programı Ücretsiz İndir Registry Life Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kayıt Defteri Temizleme ve Optimizasyon Programı Registry Life Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Registry Life isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Registry Life, Windows kayıt defteri öğelerini temizleyerek ve optimize ederek bilgisayarınızın performans düzeyini arttımak için tasarlanmış başarılı bir araçtır.

Programın arayüzü gayet sade ve basittir. Kayıt defteri temizleme ve kayıt defteri optimizasyonu gibi iki farklı ana işleve sahiptir.

Registry Life tarama işlemi sırasında kayıt defterinde toplam kaç sorun olduğunu da kullanıcıya göstermektedir. Tarama işlemi sonunda isterseniz ayrıntılı rapor görme şansınızda mevcut.

Sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanan yazılım tarama, silme ve optimizasyon işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Testlerimiz sırasında bizlere gerçekten çok başarılı tepki süresi sunan programı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver