Kayıt Defteri Klavye Kısayolları Atama Ücretsiz İndir SharpKeys Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kayıt Defteri Klavye Kısayolları Atama SharpKeys Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SharpKeys isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SharpKeys klavye kısayollarına atanmış farklı görevleri kayıt defteri üzerinden değiştirmenize olanak tanıyan kolay kullanımlı bir uygulamadır.

Program belki ilk bakışta biraz karmaşık gelebilir ama aslında yaptığı işlemler gayet basittir. Örneğin Shift tuşunun yaptığı işlemi değiştirerek Caps Lock tuşunun üstlendiği eylemi gerçekleştirebilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz tüm anahtarları ve yapılabilecek işlemler listesi programın içerisinde görüntülenmektedir. Bu şekilde istediğiniz tuşlara istediğiniz işlemleri kolayca atayabilirsiniz. Bunun dışında tuşlara daha önceden atanmış görevleri de iptal etme şansına sahipsiniz.

SharpKeys fonksiyon tuşları da dahil olmak üzere temelde her tek tuşu desteklemektedir.

Görevleri istediğiniz tuşlara atadıktan sonra işlemi tamamlamak için “Write the Registry” butonuna tıklayarak yeni ayarlarınızı kayıt defterine aktarabilirsiniz.

Diğer yandan SharpKeys tüm Windows sürümlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır ve sistem performansınızı etkilemez.

Program her ne kadar çok kullanışlı bir program olsa da yeni başlayanlar için kayıt dosyalarının bir yedeğinin olması çok daha iyi olacaktır. Çünkü SharpKeys yaptığınız işlemlerin geri almak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir yedek dosyası oluşturmamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver