Kayıt Anahtarı Silme Aracı Ücretsiz İndir RegAssasin Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kayıt Anahtarı Silme Aracı RegAssasin Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RegAssasin isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RegAssassin, portatif bir kayıt anahtarı silme aracıdır. Sistem Kayıt Defteri’nde bulunan ve silinemeyen hatalı veya kayıp girdilerin silinmesi için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Yazılımı indirip sadece RegASSASIN.exe dosyasını çalıştırarak kullanabileceğiniz bu küçük yazılım ile inatçı ve silinemeyen kayıt anahtarlarını sisteminizden kaldırabilir ve bu sayede sisteminizin gereksiz işlemler yapmasını önleyebilirsiniz. Programı çalıştırın ve silinmesini istediğiniz kayıt anahtarını silin. İstedğiniz seçenekleri de belirttikten sonra bu kayıtları silerek sisteminizi daha da hızlandırabilirsiniz.

Önemli! Sistem Kayıt Defterinde yanlış dosyaları silmek sisteminizde sorunlara yol açabilir. Bu sebeple programı kullanırken oldukça dikkatli olmalısınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver