Kavitasyon İle Zayıflama Nasıl Olur, Kavitasyon İle Zayıflamak, Kavitasyon Nasıl Yapılıyor

kavitasyon uygulaması, kavitasyon yaptırmak, kavitasyon zayıflama yöntemi, zayıflamak için kavitasyon

Kavitasyon nasıl yapılır?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Bölgesel incelme yöntemi olan kavitasyon, ultrasonik ses dalgaları ile fazlalıklardan kurtulmayı ve fit bir görünüm kazanmayı yüzde yüz garantileyen bir uygulamadır. Vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan, estetik görünümü etkileyen ve sağlığı tehdit eden zararlı yağlar kavitasyon yönteminde uygulanan ultrasonik ses dalgaları ile eritiliyor. Bu yöntem bilhassa yaz ayları yaklaşırken daha çok uygulanmaktadır. Çünkü birçok kişi kış aylarında aldığı fazlalıkları yaz aylarına girmeden vermek istiyor.

Kavitasyon uygulaması diğer zayıflama yöntemlerindeki gibi uzun uzun seanslarda gerektirmiyor. Bu yöntem ilk seanstan itibaren büyük etkiler yaratıyor. Bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırtta bulunan, egzersiz ve diyetle eritilmeyen yağ depoları kavitasyon ile parçalanarak eritiliyor. Kavitasyon ile zayıflamak hem etkili hem de zahmetsiz.

Uygulamadan bir gün önce 2,5-3 litre su tüketilmesi istenir. Su tüketilmesinin amacı, ultrasonik ses dalgaları ile parçalanan yağların idrarla dışarı atılmasıdır. Kavitasyon uygulaması 3-10 seans arası değişir. Seanslar uygulanacak olan bölgeye ve bölgenin yağlanma derecesine bağlı olarak değişiklik gösterir. Uygulama ise yaklaşık 45 dakikadır.

Kavitasyon uygulanacak bölgeye önce jel sürülür. Jelin ardından işleme başlanır. Ultrasonik ses dalgaları yayan cihaz o bölgenin üzerinde yavaşça gezdirirdir. Kavitasyon uygulaması sırasında bir ağrı yada acı hissedilmez, sadece hafif bir ıslık sesi duyuyormuş gibi hissedilir.

Kavitasyon sonrası idrar koyu renklidir. Bunun nedeni, az öncede bahsettiğimiz gibi parçalanmış yağların idrar ile dışarı atılmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver