kavitasyon ile ameliyatsız selülit yok etme bölgesel zayıflama tedavisi Hakkında Bilgi

Aşağıda kavitasyon ile ameliyatsız selülit yok etme bölgesel zayıflama tedavisi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

kavitasyon ile ameliyatsız selülit yok etme bölgesel zayıflama tedavisi

Kavitasyon bölgesel incelme yöntemi ile özellikle hanımların kilo vermede en fazla zorlandıkları bel,karın,göbek,kol,kalça,basen ve sırt yağlanması için ideal bir çözüm olarak bölgesel incelme uygulanabilmektedir. Vücudun inatçı yağ tabakalarının olduğu kalçalar, basenler ve göbek karın kısmındaki çözülmeyen depo yağları selülitleri giderme tekniği ile parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek ,selulitli bölgelerin görünümünü azaltmasına yardımcı olmak amacı ile kullanılan bir sistem olan kavitasyon tekniği, bir çok kavitasyon merkezleri ve güzellik salonlarında hastanelerde uygulanabilmektedir.

Liposuction veya abdominoplasti yani karın germe denilen yöntemleri gerektiren durumlara alternatif olan kavitasyon yani bölgesel zayıflama , ameliyatsız çözüm isteyen kişiler için gerçek sonuçlar vaad eden , ağrısız , iğnesiz , liposuction ile kıyaslanabilecek sonuç veren , selulit ve yağ parçalamada son derece etkili , KANITLANMIŞ GÜVENLİ BİR TEKNOLOJİDİR.

KAVİTASYON İÇİN KAÇ SEANS GEREKLİDİR:
Bölgesel zayıflama istenilen bölgede ilk seanstan itibaren elle tutulur bir yumuşama ardından sertleşip küçülme hissedilir. Kavitasyon yapılacak bölgeye göre haftada 1 olmak üzere 6-8 seans yapılması yeterlidir. Özel bir diyet ,spor takviyesi gerekmemekle birlikte nasıl olsa kavitasyon uygulaması yaptırdım diye fazla yemek kaybedilen yağların yeniden oluşmasına neden olur.

KAVİTASYON -(BÖLGESEL ZAYIFLAMA ) NASIL ÇALIŞIR:
Kavitasyon : Düşük frekanslı ultrason dalgaları bölgesel yağ birikimini azaltmak ve vucudu yeniden şekillendirmeyi içermektedir .Oluşturduğu ultrasonik ses dalgaları yağ hücre zarlarını parçalamakta , atılım kan ve lenf yolu ile olmaktadır. Kavitasyon’a başlamadan bir gün önce ve sonraki gün en az 2.5 litre su içilmesi gereklidir , bu eritilmiş yağların vucuttan atılması için gerekli bir kuraldır. Kavitasyon yapılacak alandaki deriye bir miktar jel sürdükten sonra kavitasyon cihazı uygulama başlığı o alanda gezdirilmektedir,kavitasyon işlemi tamamen ağrısızdır .İlk seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre ciddi bir incelme görülür sonraki seanlarda bu incelme tabii ki azalarak devam eder ,kavitasyonu desteklemek için yağsız diyet , bol su içilmesi ve yürüyüş tavsiye edilir bu lenf drenajı hızlandırarak parçalanan yağların atımını hızlandırır yaklaşık 1 hafta sonra yağ ağırlığından kayıp olarak karşımıza çıkar.

KAVİTASYON KİMLERE YAPILMAZ:
Yüksek tansiyon, ve koroner kalp hastalığı,diabet gibi rahatsızlıklar, Amaçlanan uygulama bölgesinde yara veya dermatit bulunmasında veya amaçlanan uygulama bölgesinde metal protez bulunması halinde ,hamilelerde , Akut yada kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişilerde kavitasyon yapılmaz.
SELÜLİT NEDİR ?
Bazılarımız aynanın karşısına geçerek ‘uzun uzun neden böyle bir kaderim var? ‘ diye düşünür.Vücut şekliniz ister zayıf, ister şişman olsun , selülit bazen kaçınılmaz oluyor. Ama umutsuzluğa kapılmaya gerek yok ,çünkü selüliti gidermenin artık yepyeni bir yolu var.
Selülit derinin alt tabakasında , yağ hücresinin hemen çevresinde meydana gelir. Oluşan selülitler derinin üst bölümünde pütür pütür bir görüntü bırakır ve fiziksel olarak kendine güvensizliğe neden olur . Yağ hücrelerinin fazla yağı depolamasının ve östrojen hormonunun da etkisiyle bu hücreler genişler . Kan dolaşımı giderek yetersizleşmeye başlar . Yağ hücrelerinin genişlemesi ise yağ dokusunun aşırı yayılması demektir . Bu yayılma deri altı bağ dokusunu da etkiliyerek vücudun daha fazla su tutmasına ve dolayısı ile kan dolaşımının zayıflamasına neden olur . Vücut kan dolaşımındaki bu zayıflama ile birlikte dokulara eskisinden daha az oksijen ulaşmaya başlar . Bunun sonucu dokular elastikiyetini kaybeder ve cilt yüzeyi pürüzlü bir görünüm alır.

KAVİTASYON UYGULAMA BÖLGELERİ:

Etiketler :
kavitasyon, zayıflama, kavitasyon fiyatı, kavitasyon merkezleri, liposuction, selülit, selulit, ağrısız zayıflama, selulit giderme, bölgesel zayıflama, iğnesiz zayıflama, ameliyatsız zayıflama, basen inceltme, selulit, karın bölgesi incelme,

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver