Kaspersky Kurtarma Diski Ücretsiz İndir Kaspersky Rescue Disk 10 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kaspersky Kurtarma Diski Kaspersky Rescue Disk 10 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kaspersky Rescue Disk 10 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlara yerleşen virüs gibi zararlı yazılımlar zaman zaman silinmeyen türde karşımıza çıkabilirler. Var olan güvenlik programı ne kadar güçlü olursa olsun, bu zararlı yazılımı silemeyebilir. Bu durumda uygulanabilecek alternatif yöntemlerden biri de Kaspersky Rescue Disk üzerinden Linux destekli sistem taraması yapmaktır.

Çözüm için gerekli olan Linux destekli Kaspersky Rescue Disk yazılımın kullanımı ise diğer sıradan güvenlik uygulamalarına göre karışık olup, başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için tavsiye edilmez.

Not: Kaspersky Rescue Disk, Kaspersky Antivirüs ve Kaskersky Internet Security programları bünyesinde halihazırda bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver