Kaş Epilasyonu, Kaş Epilasyonu Fiyatı, Kaş Epilasyonu Kaça Yaptırılır

kaş epilasyonu ne kadar, kaş epilasyonu ne kadara yapılıyor, kaş epilasyonu tekniğinin fiyatı, kaş epilasyonu uygulamasının fiyatı

Kaş epilasyonu fiyatları

Yüz bölgesinde husule gelen kıllanmanın en fazla olduğu yer iki kaş arası ve çevresidir. Bu bölgede çıkan aşırı kıllar hem bayanları hem de erkekleri bir hayli rahatsız etmektedir. Kılların aşırı çıkmasının yanı sıra kalın olması, bitişik olması ve kaş ortasını tamamen kapatması estetik görünümü ciddi anlamda etkilediği için kişiler bu durumdan rahatsız oldukları kadar utanç da duyarlar. Günümüzde mütenevvi yöntemler kaş çevresinde ve ortasında bulunan aşırı kıllanmadan kurtulmaya olanak sağlar. Ağda, cımbız, rastık ve tüy dökücü kremler kullanımı gibi klasik yöntemlerin yanı sıra lazer epilasyonu gibi modern yöntemler daha çok tercih edilmektedir. Peki kaş epilasyonunun fiyatı ne kadardır? Kaş epilasyonu nasıl yaptırılır? Buyurun yazımızdan öğrenelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaş epilasyonu fiyatları

Tüy köklerinin lazer ışınları ile sonsuza dek alınması yöntemi olan kaş epilasyonu, bilhassa kaş arası boşluğu bulunmayan ve kaşları saç hizasına kadar uzanan kişilere başarılı bir şekilde uygulanan bir metottur. Fototermoliz veya ışık yöntemi kullanarak çalışan kaş epilasyonu tekniğinde lazer ışınları saç folikülüe odaklanarak burada ısı oluşturmakta ve bu ısı ile kıl kökleri kurutulmaktadır. Kaş epilasyonu yöntemi uzman ve güvenilir kişiler tarafından yapıldığı zaman hiçbir zararı ve yan etkisi bulunmaz.

Kaş arası boşluğunun olmaması veya kaşların saç diplerine kadar uzanması gibi yüzünüze çirkin bir görünüm katan bu sorundan kaş epilasyonu yöntemi ile kurtulabilirsiniz. Yaş, cinsiyet ve ten rengi ayırt edilmeksizin uygulanan kaş epilasyonu tekniği yaklaşık 4-5 hafta içinde istenilen sonuca kavuşulmasını sağlar. Günümüzde kaş epilasyonu fiyatları ise 20-40 TL arasında değişmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver