Kaş Ekimi Nedir Nasıl Yapılır-Kaş Ektirme Fiyatları Faydaları-Kaş Ekim Ücretleri Hakkında Bilgi

Aşağıda Kaş Ekimi Nedir Nasıl Yapılır-Kaş Ektirme Fiyatları Faydaları-Kaş Ekim Ücretleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaş Ekimi Nedir Nasıl Yapılır-Kaş Ektirme Fiyatları Faydaları-Kaş Ekim Ücretleri

Kaş ektirmek bazıları için daha güzel ve alımlı görünmenin bir yolu iken bazıları için ise, yanık izi, yara izi gibi estetik kusurları gizlemenin ve yok etmenin bir yöntemi olarak kullanılıyor. Sebebi her ne olursa olsun kaş ektirme işlevi bay bayan farketmeden bizlerin güzelliğinin artması için önem taşıyan bir estetik operasyondur. Kaş ekimi aslında temel teknik yöntem olarak saç ekiminden pek fazla fark taşımamaktadır. Şimdi sizlerle kaş ekimi nasıl yapılır ve kaş ekim fiyatları ne kadar bilgiler verelim.

KAŞ EKİMİ
Kaş yüz çerçevesinin belirleyicilerinden biri olup yuz estetiğininde vazgeçilmezleri arasında yer alır. Kaşlarda seyrelme yapısal olabildiği gibi çeşitli cilt hastalıkları, kaza yanık gibi durumlar sonucundada oluşabilir. Cilt hastalıkları içinde en sık; sistemik hastalıklar, infeksiyonlar, tekrarlayan travmalar sonucu oluşabilir.

Kaş ekimi nasıl yapılır?

Aynen saç ekiminde olduğu gibi kökler saçlı derinin arkasından iki farklı yöntemle alınabilir(FUE ve FUT). Yöntem hastanın saçlarının yapısına göre belirlenir. Kökler elde edildikten sonra FU ler ustalıkla hazırlanarak uygun açı ve yönle yerleştirilmelidir. Kanalların açılmasında choi kalemleri sonuçların daha doğal olmasını sağlar.

İşlem deneyimli ellerde herhangi bir komplikasyona neden olmadan doğal sonuçların oluşmasını sağlar.

Kaş ekimlerinde en önemli sorun ekilen köklerin saç gibi uzamasıdır. Bu sebeple ayda birkaç defa uçlardan kısaltmak gerekir.

Kaş ekimi fiyatı ücreti ne kadardır?

Klinikler arasında farklılık göstermekle kaş ekim fiyatı birlikte ortlama 1500-2000 TL arasında değişmektedir.

elime olarak kaş ekim fiyatı değil kaş ekim ücreti şeklinde olmalıdır ama alışılan kelime kaş ekim fiyatı şeklinde devam edilecektir.Kaş ekimi fiyat / etkinlik açısından son derece ekonomik bir uygulamadır çünkü az sayıda kökle anlamlı değişiklik elde edilebilmektedir.Saç ekiminde olduğu gibi binlerce kök ekmek gerekmez 300-800 kökle yaklaşık istenilen sonuç elde edilebilir.
Kaş ekimi fiyatları değişik fiyat uygulamaları olsa da en mantıklı ücretlendirme kök sayısına göre yapılandır.

Yaygın uygulama tek fiyat uygulamasıdır ve 1000-1700 euro arasında değişmektedir.

Kliniğimizde kaş ekimi fiyatı ekilecek kök sayısına göre belirlenmektedir kişi ihtiyacı kadar ektirip istediği fiyatı ödemektedir.1 kök ekim ücreti 3.00 TL olarak uygulanmaktadır ancak işlemde kullanılan malzemelerin çoğu tek kullanımlık olduğu için 300 kök limiti uygulanmaktadır yani 200 kök te ekilse 300 kök bedeli alınmakta ve 300 kökü geçen her kök için 3.00 TL alınmaktadır.

Kaş ektirmenin zararları ver yan etkileri nelerdir?

Alınan saç kökleri kaş ekimi için hazırlanmaz ve doğru olarak nakledilmezse doğal olamayan sonuçalarla karşı karşıya kalabilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver