Karışık hazır avatarlar ve en güzel avatar yapma sitesi

İnternet çağında yaşadığımız malum. Boş zamanlarımızın büyük kısmı bilgisayar başında geçiyor, yani sanal bir hayat yaşıyoruz. Hal böyleyken bu sanal hayatta bizi en iyi şekilde ifade edebilecek avatarlar bulmamız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Portrait Avatar Maker isimli bir internet sitesi hem hazır avatarlar arasından seçip beğenebileceğiniz ve bilgisayarınıza indirebileceğiniz güzel avatarlar sunuyor hem de kendi hayalinizdeki avatarı kendinizin oluşturmasına izin veriyor. Yani ister hazır avatarları indirin ya da isterseniz kendi avatarınızı adım adım kendiniz yapın. Üstelik hazır şablonları kullanarak kendi avatarınızı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bir kaç sürükle bırak yapmanız yeterli. Fakat ben sizlere bu sitedeki hazır avatarları indirmenizi tavsiye ediyorum. Uğraşmanıza değemez, çünkü bu sitede zaten muhteşem avatarlar bulunmaktadır.

Yukardaki resimde görülen sitenin anasayfasından ok işaretiyle gösterdiğim “Randomizer” isimli butona tıklarsanız en üst sol köşedeki avatar resminin değiştiğini göreceksiniz. Sürekli bu butona basarak hazır avatarlar arasında geçiş yapın ve hoşunuza giden birini bilgisayarınıza indirmek için avatar resminin hemen altındaki “Download”  butonuna tıklayın.

http://www.enbasit.com/site.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver