kanseri yenen ünlüler ve insanlar-kanser hastalığını yenen kadın Hakkında Bilgi

Aşağıda kanseri yenen ünlüler ve insanlar-kanser hastalığını yenen kadın ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kanseri Yenen Ünlüler ve İnsanlar-Kanser Hastalığını Yenen Kadın

Kanser hastalığı ile ilgili en yaygın yanlış düşünce kanserin ölümcül olduğudur. Oysa kansere yakalanıp kanseri yenen insanların oranı kanser ölümlerinden kat kat daha fazladır. İşte ünlü oyuncu Açelya ELMAS ta basında kanseri yenen kadın olarak tanınmıştı. Lenf kanserine iki kez yakalanan güzel oyuncu Açelya Elmas hastalığı nasıl yendiğini ilk kez anlattı.

Elmas, “Kapari reçeli yedim ve Ukrayna’dan özel mantarı olan kırmızı üzüm suyu getirtip içtim” dedi… Haziran Gecesi dizisinde Havin karakterini canlandırarak üne kavuşan Naz Elmas’ın kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Açelya Elmas yakalandığı lenf kanserini iki kez yendi. Kanseri nasıl yendiğini anlatan Elmas özel iksirini de ilk kez açıkladı.

İŞTE ÖZEL BESİNLER
Hastalığında moralin ve beslenmenin önemini vurgulayan güzel oyuncu şöyle konuştu: “Bu hassas zamanda beslenmek çok önemli. Kırmızı üzüm kan yapıyor. Brokoli C vitamini. Soya fasülyesi kemoterapinin zararlı etkilerini azaltıp iyi etkilerini daha çabuk vücuda yayılmasını sağlıyor. Özel besinler bunlar. Ayrıca kapari reçeli ve Ukranya’dan içinde kendi özel mantarı olan kırmızı üzüm suyu getirttim. Bunlar sayesinde hastalığı yendim” dedi.

Hastalığı yenemeyeceği korkusu yaşamadığını belirten Elmas, “Korkularla yaşayan bir insan değilim. İkincisinden sonra ilik nakli oldum. Beş sene içersinde bir şey olmazsa artık tamamdır dediler. Beş seneyi geride bıraktım. İyi şeyleri düşünüp geleceğe bakıyorum” dedi.

NAZ HASTALANSAYDI YANINDA OLURDUM
Hastalığı sırasında kardeşi Naz Elmas ile görüşmediğini ama aralarında problem olmadığını belirten Açelya Elmas, “Hastalığım sırasında dostlarım ve arkadaşlarımla beraberdim. Hayatıma o dostluklarımla devam ediyorum. Kardeşimle aram açılmadı. Biz az görüşen insanlarız. Farklı hayatlar yaşıyoruz. Naz bu halde olsaydı ben elimden geldiğince yanında olurdum” diye konuştu.

mantarla kanseri yenen kadin,kanseri yenen bisikletçi, kanseri yenen bitkiler, kanseri yenen hastalar, kanseri yenen insanlar, kanseri yenen kadın, kanseri yenen mantar, kanseri yenen ünlüler, kanseri yenenler, kanseri yenenlerin hikayeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver