Kanser Bitkisel Tedavi, Kanser Doğal Tedavi, Kanser Hastalığı Bitkisel Tedavisi

kanser hastalığı doğal tedavisi, kanser hastalığına iyi gelen bitkileri, kanser hastalığına ne iyi gelir, kanser tedavisi alternatif tıp

Kansere karahindiba çayı

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Yenilmesi zor bir hastalık olan ve tüm dünyada birçok kişiyi esiri altına alan kan kanseri, gelişen alternatif tıp yöntemleri sayesinde önlenebiliyor. Üstelik bilim adamları alternatif tıp yöntemi ile bir kan kanseri hastasını iyileştirmeyi de başardılar.

 

Üniversitesi Onkoloji Servisi bilim adamları ve Windsor Bölgesel Kanser Merkezi ekiplerince yapılan araştırmalar sonucunda karahindiba bitkisinin çayı ile bir lösemi hastası sağlıklı olarak hayata yeniden döndü. Karahindiba kökü ekstresinin mucizelerinden bahseden bilim adamları, 3 yıl boyunca uyguladıkları tüm tedavi yöntemlerine rağmen yenemedikleri kan kanserini, sadece 4 ayda karahindiba çayı ile yendiklerini açıkladılar.

Bilim adamları karahindiba çayının herkeste aynı etkiyi göstermeyeceğinin de altını çizdiler. Bilim adamlarından Dr. Caroline Hamm, “Bu çayı hazırlamak için hastanın ihtiyacı olan dozu bilmesi gerekiyor. Doktor tedavisi ve kontrolü altında olan, kemoterapi ya da düzenli ilaç kullanan kanser hastalarının, doktorlarına danışmadan bu çayı kullanmamaları gerekiyor” dedi.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver