Kangoo Jumps, Kangoo Jumps Ayakkabı, Kangoo Jumps Zayıflama

Kangoo Jumps zayıflama ayakkabısı, kilo verme ayakkabısı, zayıflama ayakkabısı, zıplama ayakkabısı

Zıplayarak zayıflama ayakkabısı

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

İlk olarak Kardashian Kardeşler tarafından kullanılan ve oldukça da çok konuşulan, son zamanların en popüler zayıflama aleti olan zıplayan ayakkabı, son olarak Sertap Erener’in ayağında gözümüzü çarpmıştı. Ünlü sanatçı katılmış olduğu bir konserinde giymiş olduğu zıplayan ayakkabı ile zıplaya zıplaya şarkı söylemiş ve herkesi de zıplayarak zayıflamaya davet etmişti.

Zıplayan ayakkabının zayıflamaya faydası Ender Saraç tarafından da doğrulanmıştır. Kangoo Jumps adı verilen bu ayakkabı ile zıplaya zıplaya kilolarınıza elveda diyebilirsiniz.

Kanguru gibi zıplayarak kilo vermenizi sağlayacak olan bu ayakkabılar 11 yıllık çalışmanın sonucudur. İngiltere, ABD ve Avustralya’da çok ses getiren zıplayan zayıflama ayakkabısı, zıplarken tüm kaslarınızın çalışmasını sağlıyor. Uzmanlar zıplayarak zayıflatan ayakkabı hakkında şunları söylüyor: “Her ayakkabı 2 kilo 200 gram. Spor yaptığınızda dizinizde ve belinizde sakatlıklar yaşayabilirsiniz. Ama kanguru ayakkabıların altındaki balans sistemi, rehabilitasyon özelliği taşıyor. Dize ve bele baskı yapmıyor. Beş yaşından 80 yaşına kadar herkes bu sporu yapabilir. Ayakkabılar dengeyi kendi kendine sağladığı için öğrenmeniz sadece iki dakika sürüyor.”

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver