Kanal 7 Muhabbet Kapısı Hac-Umre Çekilişine Katılmak İstiyorum, Başvuru Formu Doldur, Telefon Numarası

Kanal 7 Muhabbet Kapısı Hac-Umre Çekilişine Nasıl Katılırım-Başvurusu-Sonuçları

Sponsorlu Bağlantılar

Kanal 7 muhabbet kapısı hac umre çekilişine nasıl katılırım,  kanal 7 muhabbet kapısı telefon numaraları, kanal 7 muhabbet kapısı iletişim, kanal 7 muhabbet kapısı umre hac başvurusu, kanal 7 muhabbet kapısı hac ziyareti,  kanal 7 muhabbet kapısı umre çekilişi başvuru, kanal 7 muhabbet kapısı umre ziyareti kura, kanal 7 umre çekilişi sonuçları kazananlar, kanal 7 umre ziyareti çekilişi, muhabbet kapısı hac çekilişi başvuru , muhabbet kapısı hac kurası,  Muhabbet kapısı umre çekilişi başvur, kanal 7 muhabbet kapısı telefon numarası, kanal 7 muhabbet kapısı telefonları, kanal 7′de  Muhabbet kapısı umre çekilişi sonuçları, Kanal 7 Muhabbet Kapısı Umre Hac Kurası Çekilişi..

Mustafa Karataş İle Muhabbet Kapısı her Pazartesi 22.00’de Kanal 7’de. Mustafa karataş Hoca nın güzel sunumu ve anlatımı ile Kanal 7 ekranlarının en çok  izlenen programlarından birisi olan Muhabbet kapısı programında duyurulan hac, umre ziyaretçi çekilişi için yapmanız gereken yayın esnasında programa bağlanmak. Yayın öncesi ve sonrası telefon bağlantısı yapılmıyor.

Muhabbet Kapısı Canlı Yayın Tel numaralari: 0212 300 04 04 – 0212 300 06 06

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum

  1. meraba ben nejla barlın balıkesirden katılıyorum. sizin ümre çekilişinize katılmak istiyorum.
    senelerdir ümre aşkıyla yanıyorum artık tek çarem sizsiniz.inşallah beni yanıltmazsınız. hergüm programınızı izliyorum.

  2. hocaam ben 12 yaşında bir kızım küçüklükten beri gitmek istiyorum hep yorum yaptım ama cevap gelmedi televizyon da ismimi okumanızı çok istiyorum yorumumu okudugunuz için teşekkür ederim saygılarım ve sevgilerimle …………:)))))))))))))))))))))))

Cevap Ver