Kalıcı Hard Disk Silme Programı Ücretsiz İndir Active@ KillDisk Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kalıcı Hard Disk Silme Programı Active@ KillDisk Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Active@ KillDisk isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Active@ KillDisk hard disk silme yazılımı Windows ve DOS altında çalışabilen, sabit diskler üzerindeki verileri tamamen ortadan kaldıracak şekilde silme ve format işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olan güçlü ve işlevsel bir güvenlik programıdır.

İleride hard diskiniz üzerindeki verilerin başkaları tarafından disk kurtarma ve dosya geri getirme gibi işlemlerin ardından ele geçirilmesini engellemek amacıyla geliştirilmiş olan program, şifreleme ve parçalama işlemleri gerçekleştirerek güvenli dosya silme işlemi yapabileceğiniz ücretsiz bir araç. Ayrıca bu yazılımın daha fazla özellik ve seçenek sunan profesyonel bir sürüme de bulunuyor.

FDISK, FORMAT yöntemleri ve araçları veya standart DELETE dosya silme işlemi ile gerçekleştirdiğiniz veri kaldırma komutlarının ardından her zaman silinen dosyaların geri getirebilme ihtimali bulunmaktadır. Fakat Active@ KillDisk kullandığı 17 farklı şifreleme methodu ile gerçekleştirdiği veri silme işleminin ardından dosyaları hiçbir şekilde geri getirilmeyecek hale getirerek verilerinizin güvenliğini sağlamaktadır.

ABD Savunma Bakanlığı tarafından da onaylanmış ve kullanılmış olan Active@ KillDisk yazılımı 17 ülke güvenlik standartına verdiği destekle hem temizleme hem de tamamen ortadan kaldırma işlemleri için en güvenli çözüm araçlarından biri konumundadır.

Güvenlik Standartları:

Bruce Schneier’s algorithm
Canadian OPS-II
DoD 5220.22 M
Gutmann’s algorithm
German VSITR
HMG IS5 Baseline
HMG IS5 Enhanced
Navso P-5329-26 (RL)
Navso P-5329-26 (MFM)
NCSC-TG-025
Russian GOST p50739-95
US Army AR380-19
US Air Force 5020
One-pass zeros method
One-pass random characters method
User defined method (user’s pattern and specified number of passes)
User-defined number of passes (up to 99)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver