Kahraman Hikayesi Oyunu Ücretsiz İndir 4Story Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kahraman Hikayesi Oyunu 4Story Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 4Story Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İberia dünyasının birbirine düşman iki krallığı Derionlar ve Valorianlar karşı karşıya geliyor. Gizemli efsaneleri ortaya çıkarmak, fantastik savaşlarda yer almak ve barışı tekrar sağlamak için kimin yanında olacağınıza karar verip maceraya başlamaya hazırsanız 4Story sizi bekliyor.

4Story sahip olduğu canlı grafikler ve ilgi çekici oynanabilirliği ile güçlü bir RPG alternatifi. İberia’nın uçsuz bucaksız ormanları, birbirlerinden farklı köy, kasaba ve şehirleri ve keşfedilmeyi bekleyen esrarengiz bölgeleri bu oyunda saklı, sizde bu devasa dünyada yerinizi alın.

4Story Tanıtım Videosu

Not: Oyunu oynamanız için üye olmanız ve hesap açmanız gerekmektedir. Ayrıca indirmekte olduğunuz dosya oyuna ait yükleyici uygulamadır. İndirip çalıştırdığınızda önce oyunu indirmeye başlayacak ve daha sonra kurulumu gerçekleştirebileceksiniz.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver