Kadınlarda yumurta çatlatan bitkisel çözümler-yumurtalıktaki yumurtaları çatlatmak icin ne yapmalı Hakkında Bilgi

Aşağıda Kadınlarda yumurta çatlatan bitkisel çözümler-yumurtalıktaki yumurtaları çatlatmak icin ne yapmalı ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlarda yumurta çatlatan bitkisel çözümler-yumurtalıktaki yumurtaları çatlatmak icin ne yapmalı

Hanımların önemli bir kısmında yumurtalıktaki yumurtaların çatlamaması nedeniyle döllenme gerçekleşememekte ve bu sırf bu nedenden dolayı da bebek sahibi olmak imkansızlaşmaktadır. şimdi sizlere vereceğim bitkisel çözüm kürü ile kadınlarda yumurtlayamama ve yumurtayı çatlatamama sorununa bitkisel çözüm yolu ile doğal tedavi imkanı bulmuş olacaksınız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kolay hamile kalma yöntemlerinden biri olan kuru incir kürünü tavsiye ediyor. Kolay hamilelik sağlayan ve yumurta çatlatma özelliği olan kürün tarifi aşağıdaki gibidir ve 42 gün boyunca içilmesi gerekmektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü tarifi: Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yumurta çatlatma kürü

Damacanadan yarım litre su alıp uygun bir tencerede kaynatmaya başlayın. Su kaynamaya başlayınca 15-16 tane kuru incir ilave edin. Tencerenin kapağını kapatıp 20 dakika kuru incirleri haşlayın. 20 dakika haşlanan kuru incir kürünü ılıkdıktan sonra pirinç süzgeci ile süzün.

Kolay hamilelik ve yumurta çatlatmak için hazırlanan kuru incir kürü üçe bölünerek öğünlerden15 dakika kadar önce aç karnına içilmelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürü tam olarak şöyle uygulanmalıdır: 21 gün kür uygulanır, 7 gün ara verilir, 21 gün kür tekrar uygulanır ve kuru incir kürü tamamlanır. Yani kuru incir kürü toplamda 42 gün boyunca içilecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kuru incir kürünün her gün taze olarak hazırlanmasını, incirlerin ikiye bölünerek kaynayan suya atılmasını ve incirlerin dışında beyaz pudra varsa incirlerin ilk önce soğuk suda yıkanması gerektiğini belirtiyor.

ibrahim saraçoğlu incir kürü, ibrahim saraçoğlu incir kürü tarifi, yumurta çatlatma kürü, ahmet maranki incir kürü, incir kürü ibrahim saraçoğlu, yumurta çatlatmak için ne yapmalı, ibrahim saracoğlu yumurta catlatma, kuru incir kürü saraçoğlu, kuru incir kürü ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu yumurta çatlatma kürü, ibrahim saraç oğlu kereviz kürü, ahmet maranki rahim yaraları için yaptığı incirli kürü, soğan suyu fsh hormonunu düşürürmü, ıncır kuru, kuru incir kürü, İBRAHİM SARAÇOĞLU ve gebelik, ibrahim saraçoğlu kuru incir, ibrahim saraçoglu incir kürü 21 gün soğan kürü, ender saraç soğan çatlatma kürü, gebelik için incir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver