Kadınlar hangi erkekleri sevmez, kadınların hoşlanmadığı erkek tipler nasıldır?

Kadınlar hangi erkekleri beğenmez?

Kadınların sevmediği erkek türleri.

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanmaz?

Kadınlar Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanmaz?

Kadınların gözünden istenemeyen erkek tipleri. 

Eşinin/sevgilisinin ailesini aşağılayan erkekler:Kadınlar arasında en sevilmeyen erkek tipleri arasında beklide en başta bu tipler gelir. En ufak bir tartışmada eşinin/sevgilisinin ailesini gündeme getiren ve onları aşağılayan erkek kadınlar gözünde en itici erkektir.
Ezik erkekler: Bu tip erkekler sürekli onaylanmayı beklerler fakat sadece sizin onaylamanız onları asla tatmin etmez ve başkalarından aynı tavrı beklerler. Kadınlar güçlü başarılı erkeklerle birlikte olmak ister. Başarısız, hayata karşı yenik duran, şikâyet eden, kendisine güvenmeyen erkeklere güvenmezler. Kadınlar erkeğinde bu özelliklere tahammül edemez. Duygusal olarak fazla hassas, duygularını aşırı yaşayan ve belli eden tipler kadınlar tarafından tercih edilmez.
Annesine aşırı bağımlı erkekler: Herkes için annesi değerlidir. Ancak bağımlı ve ana kuzusu olmak farklı bir durumdur. Sevgilisini ya da eşini sürekli annesiyle kıyaslayan bir erkek kadınların sevmediği erkek tipleri arasındadır.

Dedikoducu erkekler: Kadınlar dedikodu yapmaya bayılırlar ama asla dedikoducu erkeklerle olmak istemezler. Sır tutamayan, her şeyi herkese anlatan erkekler kadınlarca güvenilmez olarak görülür. Kadınlar erkeklerin dedikodu yapmasını kadınsı bulurlar. Özellikle devam eden ilişkisi ile ilgili konuşan, her yaşadığını anlatan erkekler, her kavgayı, en ufak problemi tüm çevresine duyuran erkekler kadınların sevmediği erkek tipleri arasında yer alır.
İlgisiz ve çok sessiz erkekler: Kadınlar kendileri ile ilgilenen erkeklerden hoşlanır. Birlikte girdikleri ortamlarda erkeğinin ne çok konuşmasını ne de sus pus olmasını isterler. Kadınlar kendisi ile ilgilenen ve girdikleri ortamlarda sosyal olan erkekleri tercih ederler.
Sıkıcı ve monoton erkekler: Kadınlar bu tip erkekleri sevmezler çünkü her şeye nasıl tepki vereceğini bilirler. Hayatı monoton olan erkekler kadınlar için her zaman sıkıcıdır. Kadınlar sürprizlere bayılır. Ne yapacağı her zaman tahmin edilebilen erkekler kadınlar için sevilmeyen erkek tipleri arasındadır.
Kavgacı ve saldırgan erkekler: Bu tip erkekler her konuşmayı kavgaya dönüştürme çabasındadır. Erkeklerin sürekli bir savunma ve tartışma halinde olmaları kadınları oldukça sıkar. Bu tip erkekler girdikleri her ortamda muhalif olacak bir konu bulup, ortamı gererler. Kendileri de gerginlikten beslenirler. Bu tip erkekler de itici erkekler sıralamasında yerini alır. Ayrıca bu tip erkekler herkesi eleştirme hakkına sahip olduklarını düşünürler ve kimsenin kendilerini eleştirmesine tahammül edemezler.
Cimri ve bencil erkekler: Her zaman her koşulda önce kendini düşünen erkek kadınlara itici ve çekilmez gelir. Çünkü ilişkiler paylaşım olduğunda doyurucudur. Her koşulda cimri olduğunu açık ve net hissettiren bir erkek çekici gelmez kadınlara. Kadınların asla birlikte olmak istemediği erkek tiplerinin başında cimri erkekler gelir. Sürekli para konuşan, partnerine sürekli para ödeten erkekler kadınların kaçtığı tiplerdir. Bir erkek ne kadar yakışıklı ve karizmatik olursa olsun, cimri ve bencil erkek kadınlara itici gelir.
Sözlerini unutan ve tutmayan erkekler: Sürekli konuşup vaatler veren ama bu vaatlerini yerine getirmeyen erkekler kadınlara istedikleri güveni veremez. Kadınlar sözünün eri erkeklerden hoşlanır. Tutamayacağı sözler veren erkekler sadece kısa süreli ilişkiler yaşayabilir. Bu tip erkekler de kadınlar için aşırı iticidir.
Kibirli ve kaba erkekler: Kadınlar içn maço davranıp, kendisini insanlardan ve çevresinden üstün gören, etrafına kibirli ve kaba davranan erkekler sadece itici değil aynı zamanda saygısız erkek tipi olarak kabul edilir. Kadınlar gururlu erkeklere bayılırlar ama kibirli erkeklerden hiç hoşlanmazlar, hatta itici bulurlar. Kadınlar özellikle kendilerine ve çevrelerindeki insanlara iyi davranan, saygılı erkeklere aşık olurlar.
Kadın düşmanı erkekler: Bu tip erkekler kadınlara olan düşmanlıklarını saklamadıkları gibi çıktıkları kadına da kaba ve düşüncesizce davranırlar. Bu grubu anlamak zor! Sevmiyorsan uzak durmalısın.

Beceriksiz erkekler: Sürekli ve çok konuşan, her şeyi biliyormuş gibi davranan ama gerçek bir durumla karşılaştıklarında ellerinden hiçbir iş gelmeyen erkekler de kadınlar için istenmeyen erkekler arasında yer alır…

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver