Kadın Tipleri ve Kadının Özellikleri-Kız Tipleri ve Kızların Özellikleri Hakkında Bilgi

Aşağıda Kadın Tipleri ve Kadının Özellikleri-Kız Tipleri ve Kızların Özellikleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kadın Tipleri ve Kadının Özellikleri-Kız Tipleri ve Kızların Özellikleri

Kadın, Kadın Tipleri, Kadının Özellikleri, Kadınlar, Kadınların Gerçek Yüzü, Kadınların Özellikleri,Kadınların Genel Özellikleri
Kadınların Genel Özellikleri
Erkeklerin en çok şikayet ettikleri konuların başında,kadınları tanımanın zorluğu gelir. Aslında kadınları tanımak ve bu sayede anlamak, hiç de zor bir iş değildir. Kadınların genel özelliklerini bilmek, bu konuda, sizlere en büyük yardımcıdır. Bu yazımızda sizlere kadınların kim olduğu konusunda bilgi vermek istiyoruz. Genel kadın tipleri ve özellikleri ;
Kadersizler: Bu tip kadınlar genelde çalışkan olurlar. Üniversiteyi iyi bir dereceyle bitirirler. Sigara içerler, konuşurken en uygun kelimeleri seçmeye özen gösterirler. Hayatlarında ne yaşarlarsa yaşasınlar, deneyim sahibi olmaya çalışırlar. Genelde erkek arkadaşları tarafından terk edilirler. İlişkilerde başarısızdırlar, Alkole düşkündürler.
Gülen Kadınlar: Hemen hemen hayatlarının her anında keyifli olmaya çalışan, keyif almaya çalışan bu tip kadınlar, aslında çok duygusal bir yapıya sahibtirler. En basit olaylarda bile ağlayabilirler. Kahramanlık hikayelerine sonuna kadar inanabilirler. Erkekler tarafında kolayca güldürülebilirler.
Utangaç kadınlar: Kitap ve dergi okumaya bayılırlar. Örgü, nakış gibi el işlerinden nefret ederler. Arkadaşları ile genelde son çıkan kitaplardan söz ederler. Ağır başlı ve maço erkek tiplerinden hoşlanırlar. Evcil hayvan beslemeyi severler. Etrafındaki kişiler genelde onlara “Mükemmel” diye hitap ederler. Aşk hayatları başarılıdır.
Filozof kadınlar: Bu kadın tipleri inanılmazdır. Genelde erkek kıyafetleri giymeye bayılırlar. Dış görünüşe fazla önem vermezler. Kimse için ağlamayı, gözyaşı dökmeyi sevmezler. Karşı cinsle genelde çok az ilgilenirler. Asla kimseye kolayca güvenmezler.
Sanatçı kadınlar: Yetenekli olan bu kadın tipleri genelde yeteneklerinden yorulup yalnız bir hayat yaşamayı isterler. Tanrının onları, güzellik ve yetenek için yarattığını düşünürler. Evlerinde çok sık bir şekilde misafir ağırlamayı seven bu tiplerin genelde arkadaşları alkole düşkündür. Hayatın anlamı hakkında uzun uzun sohbet etmeyi seven bu kadınlar, karşı cinsi çok mutlu edebilme özelliğine sahibtir.
Nazik kadınlar: Erkekleri gereğinden çok seven ve ilgi duyan bu kadınlar, evliliğe çok meyillidir. Bu tip kadınlar, Erkeklerin eş şeçiminde ilk sırayı alan tipler arasındadır.
Çözümcü kadınlar: Bu kadınlar doğustan iyi niyetli düşüncelere sahibtirler. Nazik ve akıllı olan bu kadınlar, gerektiğinde öz eleştiri yapabilir. İkili ilişkilerde kendi hatalarını çabuk kabul edip, çözmeye çalışırlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver