Kablosuz Bağlantı Üzerinden Paylaşım Ağı Ücretsiz İndir WiPeer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kablosuz Bağlantı Üzerinden Paylaşım Ağı WiPeer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WiPeer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft SkyDrive
Microsoft SkyDriveSkyDrive Senkronizasyon Programı
 • WiPeer bilgisayarların karşılıklı dosya paylaşımı, çoklu oyun oynama, sohbet etme ve işbirliği yapmalarına olanak sağlıyor. Wi-Fi ve ev/ofis networklerinde oldukça işe yarayacak bir programdır.

  Bir arkadaşınızı ziyarete gittiniz ve fotoğraflarınızı veya istediğiniz herhangi bir dosyanızı dizüstü bilgisayarınızdan arkadaşınızın bilgisayarına yollamak istiyorsunuz. Bu işlemi anında yapmak güzel olmaz mıydı?

  – Oldukça sıkıcı bir ortamdasınız ancak arkadaşlarınızın ve sizin dizüstü bilgisayarlarınız yanınızda. Ancak bulunduğunuz ortamda bir erişim noktası(acces point) mevcut değil. Ama genede arkadaşlarınızla bir erişim noktasından birbirinize bağlanabiliyor gibi kablosuz bir şekilde oyunlar oynamak istemez miydiniz?

  – Oldukça uzun bir uçak yolculuğunda diğer yolcular ile oyunlar oynamak istemez misiniz?

  Wipeer işte tam bu noktada devreye giriyor ve size tüm bu olanakları her hangi bir erişim noktası olmadan sunuyor… Programın türkçe seçeneği olması da gerçekten büyük bir kolaylık kullanım açısından. *Microsoft .NET 3.0 Framework kurmanıza ihtiyaç duyan bu yazılım ücretsiz olması ile de gerçekten oldukça cazip…

  Programın Özellikleri:

  Bağlantı kurduğunuz tüm bilgisayarları kayıt altına almak seçeneği ile ayarları her defasında ayarlamanız gerekmiyor.
  4 adet oyun ile eğlenceli dakikalar geçirin.
  Diğer bağlantı kurduğunuz kişiler ile bilgisayar üzerinden konuşmanıza sohbet etmenize olanak sağlıyor.
  Dosya paylaşım imkanı da oldukça kolay.
  Uçakta trende otobüste yada herhangi bir yerde network paylaşım noktası oluşturabilirsiniz.

  PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

  Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar
 • Cevap Ver