Kablosuz Bağlantı Noktası Programı Ücretsiz İndir MaryFi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kablosuz Bağlantı Noktası Programı MaryFi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MaryFi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MaryFi, modem gibi bir kablosuz internet dağıtıcı cihazdan gönderilen bağlantıyı diğer kablosuz cihazlara aktarmayı sağlayan bir programdır.

Kimi zaman internet bağlantısının sağlandığı modeme erişim sadece belli cihazlara sunulabilir. Ya da internet bağlantısının sağlandığı modemin çekimi belli bir alana hakim olabileceğinden bu alanı genişletme ihtiyacı doğabilir. Bu tür durumlarda internet bağlantısı bulunan Windows 7 işletim sistemine sahip bir bilgisayar ve MaryFi programı ile sorunu aşmak mümkün.

MaryFi kurulu bir Windows 7 bilgisayar üzerinde yapılacak birkaç düzenleme ile cihazı aynı zamanda bir kablosuz internet dağıtıcısı konumuna getirebilirsiniz. 

MaryFi programı ile bilgisayarınız üzerinden internet dağıtımı yapmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şu şekildedir:

Denetim Masası / Ağ ve İnternet / Ağ Bağlantıları (yani sonunda bağdaştırıcı ayarlarını değiştirme alanına gelerek) sekmeleri geçilerek kullanılan “kablosuz ağ bağlantısı”na sağ tıklanır ve özellikler seçilir.Paylaşım sekmesi seçilir.”Diğer ağ kullanıcıları, bu bilgisayarın internet bağlantısı yoluyla bağlansın” ifadesi işaretlenir.”Özel ağ bağlantısı seçin” alanından “Maryfi Connection” seçilir ve ayarlar tıklanır.Çıkan küçük penceredeki “İnternet Posta Erişim Protolokü Sürüm 3 (IMAP3), İnternet Posta Erişim Protokolü Sürüm 4 (IMAP4), İnternet Posta Sunucusu (SMTP), Postane Protokolü Sürüm 3 (POP3), Güvenli Web Sunucusu (HTTPS) ve Web Sunucusu (HTTP)” alanları tıklanır, diğerleri boş bırakılır.Pencereler kapatılır.Bir süre sonra araç çubuğundaki bağlantı alanından durumu görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Maryfi üzerinden sunduğunuz bağlantıyı şifreleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver