Kablosuz Ağ Görüntüleyici Ücretsiz İndir PassMark WirelessMon Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Kablosuz Ağ Görüntüleyici PassMark WirelessMon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PassMark WirelessMon isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PassMark WirelessMon programı çevrenizdeki kablosuz (wireless/WiFi) bağlantılar hakkında detaylı bilgiler edinmenize ve kablosuz ağlara bağlanıp, ağ üzerindeki yönetimi daha basit bir hale getiren profesyonel bir araç. Sahip olduğunuz kablosuz bağlantıyı veya etrafınızdaki wireless bağlantıları gerçek zamanlı olarak takip edebileceğiniz bu program ağ üzerindeki kayıtları sizin için oluşturduğu bir log dosyasında saklıyor.

Bağlantı sinyallerinin seviyelerini ve temel bilgilerini size güzel bir grafik sistemi ile sunan program ağ üzerindeki IP adreslerini ve 802.11 WiFi istatistiklerini de size sunuyor.

Genel Özellikler:    * 802.11 ağ konfigürasyonunu doğru olarak tanımlamanıza yardımcı olur    * WiFi donanımızı ve donanımınızın sürücülerini düzgün bir şekilde fonksiyonlandırmanızı sağlar    * Yerel WiFi ağınızın ve yakındaki ağların sinyal seviyelerini kontrol etmenize olanak tanır    * Bağlantı kaynağınızın yerini belirlemenize yardımcı olur    * Yerel alanınızdaki sıcak bölgeleri taramanızı sağlar    * Sinyal güçlerine göre size kablosuz bağlantı haritası çıkartır    * GPS desteği ve sinyal gücü için haritlama desteği sunar    * Doğru bir şekilde kablosuz anteninizi yerleştirmenize yardımcı olur    * Güvenlik ayarlarınızı tanımlamanıza yardım eder    * Ağ hızını ölçmenize yardım eder ve uygun veri oranlarını gösterir    * WiFi ağının yerini ve uzaklığını ölçer

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver