Justin Bieber fotoğrafları Justin Bieber kim Justin Bieber boyu

Justin Bieber boyu,

 

Bu biyografimiz de Kanadalı pop, çağdaş R&B sanatçısı Justin Bieber hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Justin Bieber ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Justin Bieber kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Justin Bieber, 1994 yılında Kanada’da dünyaya geldi. Bieber henüz ünlü değil iken youtube video sitesine kendi müziklerini upload ederek bir yerlere gelmeyi istiyordu. Nitekim 2008 yılında Scoot Braun tarafından youtube üzerinden keşfedildi.

Justin Bieber’ın ilk parçası One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100 sıralamasında ilk 15′e, Bilboard Hot 100 sıralamasında ise ilk 20′ye girmeyi başarmıştır. Justin Bieber asıl çıkışını Baby parçası ile yakalamıştır. youtube.com üzerinden izlenilen en çok video rekorunu kırmıştır.

2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır.

Justin Bieber Resimleri

Diğer resimleri için tıklayın

Etiketler: :
justin bieber hayatı vikipedi, justin bieber kimdir vikipedi, justin bieberin boyu kaç vikipedi, justin bieber i boyu kaç vikipedi, justın bieber özellikleri vikipedi, justın bıeber vikipedi yenilenen boyu, justin bieber vikipedi biyografisi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver