JDownloader alternatifi programlar

JDownloader kullanan bir çok kişi çeşitli nedenlerden ötürü bu programdan şikayetçidir. Bunun sebepleri arasında JDownloader’ın çok fazla sistem kaynağı harcaması, ikide bir donması ve takılması, bazen çökmesi ve bazen de oldukça yavaşlaması gibi nedenler var. Çok popüler olduğu için genel olarak yaygın bir şekilde kullanılan JDownloader programına en iyi alternatifleri arıyorsanız, burada sizler için hepsini listeledim. Artık bu faydalı ve kullanışlı JDownloader alternatifleriyle tüm şikayetleriniz ortadan kalkacaktır.

Tucan Manager

Sponsorlu Bağlantılar

Jdownlader programına çok güzel bir alternatiftir. Jdownloaderın en önemli sorunlarından birisi çok kaynak tüketmesi ve sistemi zorlamasıdır. Oysaki bu program hem çok hızlı hem de çok hafiftir ve sistemi asla kasmaz.

Download Tucan Manager

http://www.enbasit.com/indir.png

 CryptLoad

Rapidshare gibi sitelerden dosya indirenler için en iyi çözüm bu programdır (tabiki ücret ödeyip rapidshare üyesi olmayanlar için). Bu programa rapidshare dosya linkini yapıştırıyorsunuz ve hiç beklemeden ve karakter felan girmeden direk olarak indirmeye başlıyorsunuz. En iyi yanı da indirme hızının oldukça yüksek olmasıdır.

Download Cryptload

http://www.enbasit.com/indir.png

Mipony

Diğer Jdownloader alternatiflerinde olmayan güzel özelliklere sahiptir. Mesela çoklu indirmelerde diğer alternatif programlardan daha başarılıdır. Ayrıca anti-capatcha özelliği ile rapidshare, megaupload ve hotfile gibi dosya indirme sitelerindeki karakter girme derdinden kurtuluyorsunuz. Buna ek olarak, eğer isterseniz Mipony dosya indirme yöneticisini internet tarayıcınızın içine de entegre edebilirsiniz.

http://www.enbasit.com/indir.png

Orbit Downloader

İnternet sitelerinde gördüğünüz online video ve ses dosyalarını indirmek için hala en iyi alternatif Orbit Downloader dır. Youtube gibi video sitelerinden stream videoları direk olarak bilgisayara indirebilirsiniz. Ayrıca programın yeni WebM ve HTLM5 video desteği de mevcuttur.

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver