Java Uyumlu Cep Telefonları İçin İnternet Tarayıcısı Ücretsiz İndir Opera Mini Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Java Uyumlu Cep Telefonları İçin İnternet Tarayıcısı Opera Mini Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Opera Mini isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cep telefonunuzdan internete girmek için kullanabileceğiniz en iyi internet tarayıcılarından olan Opera Mini‘nin yeni versiyonu karşınızda. İnternet tarayıcıları alanında dünya çapındaki en popüler markalardan birisi olan Opera‘nın cep telefonları için geliştirmiş olduğu bu tarayıcısı da içerdiği teknoloji ve yenilikler sayesinde popülerliğini oldukça fazla hakediyor. Önceki versiyonlarından kat ve kat daha hızlı çalışan bu sürüm sayesinde artık internet sayfalarına erişiminiz çok daha kolay.

Özellikleri:

Arama teknolojiler geliştirilmiş bu sayede bir sayfada istediğiniz bölümü metin arama sistemi sayesinde çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
Download ve upload özelliği de olan bu internet tarayıcısı sayesinde cep telefonunuza uyumlu olan herşeyi indirebileceksiniz.
Yer imlerini bilgisayarınız ile senkronize edebilmenize olanak tanır.
Bölge seçimi özelliklerini sunan internet siteleri için de uyumludur.
Sayfa kaydırma özellikleri de oldukça gelişmiştir. Aşağı-yukarı-sağa-sola kaydırmalar için numaraları kullanabilmenize olanak tanır.
Web tasarımcıları için CSS desteği de sunmaktadır.
Daha iyi görüntü kalitesi ve daha hızlı performans

Önemli! İndirdiğiniz kurulum dosyasını java destekli mobil cihazınıza transfer ederek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver