JAlbum Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

JAlbum internet için güzel görünümlü resim albümü hazırlamanıza olanak sağlayan bir fotoğraf albümü oluşturma programıdır. Sadece resim veya video dosyası taşıyan klasörleri sürükle bırak yaparak JAlbum’e taşıyarak otomatik olarak fotoğraf galerisi oluşturma işlemini gerçekleştirir veya slayt gösterisi olarak yayımlamanız için küçük resimler ve HTML sayfaları oluşturur. JAlbum ile yürütülen fotoğraf albümü yapma işlemleri çok sayıda çeşitli şablona dayanmaktadır. Tecrübeli kullanıcılar istedikleri takdirde şablonların görsel özelliklerini özelleştirilebilir.

Jalbum; IPTC/EXIF verilerini okuma desteği, stil şablonları, kayıpsız resim manipülasyonu, eklenti ile geliştirilebilir resim filtreleri ve yerleşik bir FTP/SFTP sunucusuna sahiptir. JAlbum, web albümlerinizi doğrudan bilgisayarla paylaşmanıza olanak veren yerleşik bir web sunucusu içermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Jalbum’da bulunan resim kesme aracı/filtresi şimdi kullanıma daha uygun. Shift tuşuna basarak dilediğiniz şekilde anlık görüntü alabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver