iTunes Kontrol Aracı Ücretsiz İndir iTunesControl Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iTunes Kontrol Aracı iTunesControl Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iTunesControl isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iTunesControl aracı iTunes yazılımını daha fazla kullanışlı hale getirilmek için tasarlanmış basit ve hafif bir program. iTunes yazılımına kişiselleştirilebilir görsel bir geri besleme ve alarm saat ekleyen bu araç 30’un üstünde kendinizin ayarlayabileceği kısayol eklemenizede olanak sağlıyor.

O anki şarkıya ait albüm, sanatçı ismi, şarkı puanı, bit rate gibi bilgilerin yanında çok daha fazla çeşitte bilgi gösterebilen bu araç sizlere daha akıllı ve kolay şekilde playlistler (oynatım listeleri) hazırlamanızada yardımcı oluyor. Dinlediğiniz müziği taglamanıza da olanak sağlayan bu program iTunes yazılımının 4.6 sürümünden sonraki tüm versiyonlarını destekliyor.

Son sürümü 0.42 ile güncellenen programda yeni kısayol tuşları (hotkeys), özellikler ve birçok hata düzeltimi göze çarpan yenilikler arasında.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver