İstenmeyen Yazılım Kaldırma Programı Ücretsiz İndir FreeFixer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İstenmeyen Yazılım Kaldırma Programı FreeFixer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FreeFixer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FreeFixer, bilgisayarınızda bulunan virüs, trojen, spyware, adware ve rootkit gibi potansiyel olarak istenmeyen yazılımları silmenize yardımcı olacak ücretsiz bir temizleme aracıdır.

FreeFixer, istenmeyen yazılımların bilgisayarınız üzerinde bıraktığı izleri tarayarak en son işlem gerçekleştirdiği yerleri tespit eder. Tarama yapılan yerler arasında bilgisayarınızın başlangıcı, tarayıcı eklentileri ve anasayfa ayarlarınız gibi özelliklerde bulunmaktadır.

Program şüpheli olan dosyaları tarama sonucunda karşınıza liste halinde sunmaktadır. Bu liste üzerinden size şüpheli gelenleri kontrol etmeli ve istedikleriniz üzerinde işlem yapmalısınız. Bu işlemleri yaparken dikkatli olmanızı öneririz, çünkü istemeden bir sistem dosyasını silmeniz söz konusu olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver