İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak İçin Karınca Yağı, Karınca Yağı, Karınca Yağı Faydaları Ve Kullanımı

Karınca yağı ile tüylerinizden kurtulun, karınca yağı tala, karınca yumurtası yağı ile istenmeyen tüylerin sonu geliyor, karınca yumurtası yağı ve faydaları

İstenmeyen tüylere Karınca yumurtası yağı ile veda edin

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle kadınlar istenmeyen tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemleri uygularlar. Hemen  hemen her yöntemde az da olsa mutlaka acı hissi  duyulur. Sizlere bu makalede  farklı bir buluş sunuyoruz. Karınca yumurtası yağı,  son zamanlarda yoğun olarak yaygınlaşan ve  bahsedilen bir yöntem. Çok eski zamanlardan beri uygulanmış olsa da bir çok kişi güvenirliği konusunda endişe duyabilir. Bir çok kişi, ilerde tüysüz olmaları için, bebek  ve çocuklarında da kullanıyor. Orjinal karınca yumurtası yağı Tala ile tüylerden kesin olarak, yada  % 80  oranında azalma sağladığı söylenmektedir…

 

 

Tavsiye edildiği şekilde düzenli kullanım ile 4 seansta karınca yumurtası özü olarak bilinen bu ürün sayesinde acısız ve çok kolay kurtulabilirsiniz. Diğer ağrılı sızılı epilasyon yöntemlerine nazaran çok etkili olduğu görüşü yaygındır.

Üstelik hiç bir katkı maddesi içermediğinden tamamen doğal oluşu ile yan etkisi yoktur.

talayagiOsmanlı dönemlerinde de saraydaki cariyeler ağdadan sonra Karınca yumurtası yağı kullanırlarmış. Üstelik şimdiki imkanlara sahip olmadıkları halde kadınlar doğal yöntemlerle güzelliklerini çok daha etkili koruyabilmişler.

Günümüzde ise tüm gelişmişliğe rağmen kadınlar eski ve geleneksel yöntemlerin daha geçerli olduğu yönünde hemfikirler. Üstelik Anadolu ve büyük şehirlerde bazı kişiler yeni doğmuş çocuklara, ileriki yaşlarında oluşabilecek tüylenme sorunlarına karşı önleyici tedbir olarak Karınca yumurtası yağı kullanmaktadır. Tamamen doğal, hayvansal bir preparattır ve direkt olarak İran’dan getirilmektedir.

Kullanımı:

Tüyler, kişilerin seçtiği ağda, cımbız ve epilasyon makinesi gibi herhangi bir yöntemle tüylerden arındırılır. Tala Karınca yumurtası yağı bu bölgelere masaj yaparak sürülür. İlk seansta Karınca yumurtası yağını 4-5 gün süreyle gece yatmadan önce tüylerden temizlenmiş bölgelere uygulanır. Yaklaşık 4-6 seansta yaklaşık 4-6 ay süre sonrasında tüylerden kurtulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver