İstenmeye Tüylere Kesin Çözüm, İstenmeye Tüylere Nane Kürü Tarifi, İstenmeyen Tüyler Nasıl Geçer

istenmeyen tüylere bitkisel kür, istenmeyen tüylere bitkisel kür tarifi, istenmeyen tüylere nane kürü nasıl yapılır, kıllara bitkisel çözüm

İstenmeyen tüylere nane kürü

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Nane, mutfaklarımızın eşi benzeri olmayan, yemeklere lezzet katan, olmazsa olmazlardan bir baharat olmasının yanı sıra, güzellik ve estetik görünümü pekiştirmek içinde olmazlarımız arasında yer alıyor. İstenmeyen tüylerin verdiği sıkıntıdan bayanları bir anda uzaklaştırmasıyla popüler olan nane, yaz aylarına hafiflemiş bir şekilde hazırlıyor. İstenmeyen tüylere bitkisel çözüm arayanlarında bu kürden faydalanmasını sağlamak için tarifini veriyoruz, buyurun.

 

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için kuru değil de taze nane kullanmalısınız. Taze nanenin sağlık içinde birçok faydası bulunmakta ancak o tüy azaltıcı etkisi ile adından daha çok söz ettirmektedir. İstenmeyen tüylere kesin çözüm diyebileceğimizi bu kürün tarifi ve uygulanışı ise şöyle;

Aşırı tüylenme sorunu için ; 1 yemek kaşığı taze naneyi ince ince kıyın. Naneyi kıydıktan sonra ağzınızda çiğnemeye başlayın. İyice çiğnedikten sonra 3 yudum su ile naneyi midenize yollayın. Nane kürü on beş gün boyunca aralıksız uygulanmalıdır. On beş günün ardından birkaç gün ara vermeli, sonra tekrar bir on beş gün daha uygulamalısınız.

Nane kürü erkek tipi kıllanma sorunu yaşayan kadınlarında derdine çare olacaktır. Bu kür hormonları düzenleme de oldukça etkilidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver