İşte Bilgisayar Başında İnternetten Kolay Para Kazanma Yolları

 

İnternet ve bilişim çağında yaşadığımız malum. Yakın bir gelecekte insanlar artık evinden çıkıp işe gitmeden de çalışıp para kazanabilecekler. Nasıl mı? Dedim ya internet çağında yaşıyoruz. Zaten artık insanlar zamanının çoğunu bilgisayar başında geçiriyor. Peki bilgisayar başından hiç kalkmadan para da kazanmak istermisiniz? Tam zamanlı bir iş  olarak düşünmek ilk başlarda mümkün olmasa da, sadece öğlen aralarında bile internettten yapacağınız bir kaç tıklamayla yabana atılmayacak miktarlarda para kazanabilirsiniz. Ben de burada sizlere internetten fazla yorulmadan kolayca para kazanmanız için bir kaç basit öneri de bulunacağım.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten para kazanma seçenekleri, İşini bilgisayar önünde geçirenler için para kazanmak

Çalışırken para kazanmak artık çok kolay.

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte internetten para kazanma seçenekleri de arttı. İşini bilgisayar önünde geçirenler için para kazanmak artık daha kolay hale gelmeye başladı.

Yapılan araştırmalar, yorulmadan para kazanmak isteyenlerin bu ipuçlarını takip ederek öğle molalarını kazanca dönüştürdüklerini ortaya koydu.

1. Online anketler
Bazı pazarlama şirketleri online anketi doldurmanız için size para ödeyeceklerdir. Bu anketler 10 dakika ile 30 dakika aranızda zamanınızı alacak ve anket başına para kazanmanızı sağlayacaktır. Anket doldurmak için YouGov, Panelbase and Toluna gibi pek çok siteye başvurabilirsiniz.

2. Blog yazma
Yazmaktan hoşlanıyorsanız kendi blogunuzu oluşturabilirsiniz. Google Adsense gibi bir programa dahil olduğunuz takdirde blogunuzda yer alan reklam bannerlarından kazanç sağlayabilirsiniz. Her klik size nakit kazandıracaktır.

3. Fotoğraflarınızı satın
Eğer hevesli bir fotoğrafçıysanız, fotoğraf sitelerine çektiğiniz fotoğrafları göndererek kazanç sağlayabilirsiniz.  Bu tür siteler amatör ve profesyonel fotoğrafçılara çektiği fotoğraflar için bir miktar ödeme yapacaklardır. Her satıştan yüzde 60 oranında komisyon alan sitelerden bazıları Fotolia ve PictureNation.

4. Alışverişinizi internet üzerinden yapın

Alışverişinizi internet üzerinde yapmanız kazançlı çıkmanıza neden olacaktır. Böylelikle hem zaman hem de fazla para kaybetmemiş olursunuz.

5) Ivır zıvır satın

Dolabınızın kapağını açın ve ihtiyacınız olmayan eşyalarınızı satmaya hazırlanın. eBay ya da Amazon Marketplace gibi sitelerde kullanmadığınız eşyalarınızı satarak para kazanabilirsiniz.(GAZETEPORT)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver