İstanbul Üniversitesi Kütüphane Simülasyonu Ücretsiz İndir Nadir Eserler Kütüphanesi Simülasyonu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İstanbul Üniversitesi Kütüphane Simülasyonu Nadir Eserler Kütüphanesi Simülasyonu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Nadir Eserler Kütüphanesi Simülasyonu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Üniversitesi’nde yer alan Nadir Eserler Kütüphanesi artık tamamen İstanbul Üniversitesi’nin kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirdiği bu simülasyon projesi sayesinde tamamen dijital ortama taşınmış durumda ve 175 adet nadir eser internet üzerinden incelenebiliyor.

Simülasyon içerisinde hem Nadir Eserler Kütüphanesi’ni birebir modellenmiş şekilde gezebiliyor ve mimari yapısını kolaylıkla görebiliyorsunuz. Simülasyon içerisindeki interaktif yapı sayesinde kütüphanede yer alan kitapları da okuma şansına erişebiliyorsunuz.

Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk’ün okuduğu kitapların orijinal hallerini de görebildiğiniz simülasyonda bu kitaplar dört katlı olan binanın ikinci katında yer alıyor. Dilediğiniz kitabı okumak bundan sonra tamamen sizin isteğinize kalıyor.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver