iSpy programını indir kamera güvenlik programı uzaktan bebek kontrol programı uzaktan güvenlik programı

Etiketler: çalışanları izleme programı, iSpy, uzaktan izleme programı indir

Webcam İle Ev Güvenlik Sistemi Oluşturma Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Webcam İle Ev Güvenlik Sistemi Oluşturma

iSpy ücretsiz olarak oluşturulan kamera güvenlik programıdır. Bu programı kullanarak evinizdeki webcam ve mikrofonunuzu kullanarak kendinize güvenlik ve gözetim sistemi oluşturabilirsiniz. iSpy programı ile webcam’den aldığınız görüntüleri internet üzerinden başka bir ağa ve akıllı cep telefonunuza gönderebilirsiniz. İsterseniz görüntüleri kayıt altına alabilir programı başka bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. iSpy programını e-mail veya SMS uyarı sistemlerinde kullanma imkanına sahipsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu yazılım açık kaynak kodludur.

iSpy programının özellikleri arasında, hareketleri ve içerideki sesleri algılama, SMS veya E-mail yolu ile uyarma, kayı yapabilme, uzaktan erişim imkanı, hareket izleme, uzaktan kumanda edilebilme, güvenli bağlantı ve şifre ile programı koruma imkanına sahipsiniz. iSpy programının özellikleri bunlarla da kısıtlı değil. Son zamanlarda popüler hale gelen iPhone ve Android işletim sistemlerine entegrasyon sağlayabiliyor. Eş zamanlı video izleme, kayıt ve zamanlama seçenekleri, LAN sunucu özelliği, otomatik YouTube’a yükleme gibi daha bir çok özelliğe sahip. Programın çalışa bilmesi için sisteminizde Microsoft .NET Framework 4.0 yüklü olmalıdır.

iSpy programını yalnızca ev güvenliğinde değil birçok alanda kullanabilirsiniz. Ofis gözetim, çalışanları izleme, otomasyon, dadı izleme, evcil hayvan izleme, makine izleme, bebek izleme olarak kullanabilirsiniz. iSpy programı şifre ile korumalı hale getirebilirsiniz. Programı sadece şifre ile açabilir ve kayıtlı içeriğe ulaşabilirsiniz. Kameraya web sitesi üzerinden ulaşılabilirsiniz. Windows XP / Windows Vista / 7 / 8 (32 bit ve 64 bit) işletim sistemleri üzerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Microsoft .NET Framework 4.0 İndir

iSpy Programını İndir

Son Aramalar: çalışanları izleme programı, iSpy, iSpy programını indir, kamera güvenlik programı, uzaktan bebek kontrol programı, uzaktan güvenlik programı, uzaktan izleme programı indir, uzaktan webcam bağlanma programı

webcam bağlanma, webcam uzaktan izleme, uzakdan wep cam ızleme, web cam bağlanma, bilgisayar cam cep izmleme, bebeği izlemek için bilgisayarı kullanmak, galaxy s3 uzaktan güvenlik kamerası izleme programı, cep telefonun dan webcam e bağlanma, güvenlik kamera video izleme program isimleri, webcam uzaktan

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver