iso kayıtlı oyunlar nasıl açılır iso sanal cdrom çalıştırma sanal Cd oluşturma sanal cd/dvd rom

Etiketler: iso dosyası nasıl çalıştırılır, iso dosyasını çalıştırma, sanal disk programı

Sanal Sürücü Oluşturma Programı İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sanal Sürücü Oluşturma Programı İndir

Virtual CloneDrive adlı bu ücretsiz yazılım ISO, BIN, CCD gibi daha pek çok kalıp dosyasını sanal bir ROM oluşturarak sanki disk takmış gibi kullanmanıza imkan verir. Virtual CloneDrive sadece fiziksel bir CD / DVD sürücüsü gibi çalışır.  CloneDVD veya CloneCD ile oluşturulan Resim dosyaları sabit diskten sanal bir diske veya ağ sürücüsünden monte edilmiş ve normal bir CD / DVD sürücüsüne takılarak aynı şekilde kullanmanıza imkan verir. Piyasadaki en iyi sanal sürücü yazılımlarından bir tanesi diyebiliriz. Virtual CloneDrive kullanması kolay ve tamamen ücretsizdir.

Virtual CloneDrive programını kullanmak çok kolaydır. Program çok sade bir arayüze sahip ayrıca Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Programı yüklediğinizde İngilizcedir, Türkçeleştirmek için yapmanız gereken şe oldukça basit programı açınız ve ikinci sekme olan “Language” seçeneğini tıklayınız açılan seçeneklerden “Turkish” seçin ve “OK” butonuna tıklayınız. Program artık Türkçe kullanmaya devam edebilirsiniz. Bilgisayarıma tıkladığınızda BD-ROM diye bir sürücü göreceksiniz bu programın oluşturduğu sanal sürücüdür. Ayarlar kısmından isterseniz sürücü sayısını artırabilirsiniz.

Programı kullanmak oldukça basit sanal sürücüye takmak istediğiniz ISO dosyasının üstüne geliyorsunuz. Sağ tıklıyorsunuz açılan menüden birlikte aç sekmesinden Virtual CloneDrive seçiyorsunuz. Hepsi bu kadar.  Eğer ISO dosyanız programın simgesini almışsa sadece üstüne çift tıklamanızda yeterli olacaktır. Program otomatik olarak sanal sürücüde çalıştırmaya başlayacaktır.

Virtual CloneDrive Programını İndir

Son Aramalar: iso dosyası nasıl çalıştırılır, iso dosyasını çalıştırma, iso kayıtlı oyunlar nasıl açılır, iso sanal cdrom çalıştırma, sanal Cd oluşturma, sanal cd/dvd rom, sanal disk programı, sanal dvd çalıştırma, sanal DVD oluşturma, Sanal sürücü yapma

dvd rn sürücüsü (e:) indir, bd rom sürücüsü nedir, bd rom sürücüsü indir, bilgisayarda e diski oluşturma program, basıt sanal sürücü, telefonda sürücü bulunamadı, bin dosyasını virtual clonedrive nasıl açılır, sanal cd rom nasıl oluşturulur, sanal cd dvd sürücü bulunamadı, pocket pc arayüz rom indir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver