İşlemci Performans Yöneticisi Ücretsiz İndir Ashampoo Core Tuner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İşlemci Performans Yöneticisi Ashampoo Core Tuner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ashampoo Core Tuner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Core Tuner ile bilgisayarınızı gerçek kapasitesinde kullanabileceksiniz. İşlemcinin üzerindeki iş yükünü önceliklerinize göre yönetebilen yazılımla, donanımsal iyileştirmeler yapmadan performans artışı sağlayabilirsiniz.

 

Ashampoo Core Tuner akıcı bir çalışma ortamına ihtiyaç duyanlar ve oyun severler tarafından tercih edilebilir. Öncelik verilen işe bağlı olarak işlemci performansını yönlendiren yazılım oldukça yararlı. Program yeni açılan uygulamaların daha hızlı başlaması içinde araçlar barındırıyor. Program kullanıcıya bilgisayar performansını kendi önceliklerine göre yönetme imkanı tanıyarak kontrolü ele almanızı sağlıyor.Ashampoo Core Tuner ile kendinize özel profiller açarak bu profillere uygun görevler atanabiliyor. Farklı görevler atamak için birden fazla profil açabiliyorsunuz. Belirlenen profile göre yapılan işlemler de değişiyor. Program bilgisayarı monitörleyerek tüm açılan uygulamaları takip edebiliyor.

Programın Öne Çıkan Özellikleri

8 çekirdekli işlemcilere kadar yönetim imkanı.
Profil oluşturarak özel görev atama.
Başlangıç uygulamalarını yöneterek işlemleri hızlandırma.

Önemli! Programın 40 günlük deneme sürümünden yararlanmak için bu sayfadan kayıt olmanız gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver