İşlem Gezgini Ücretsiz İndir Process Explorer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İşlem Gezgini Process Explorer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Process Explorer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Process Explorer gelişmiş bir işlem yönetme aracıdır. Bu program ile Windows’unuzun Görev Yöneticisi (Task Manager) artık devre dışı kalıyor. Process Explorer sisteminizdeki işlemlerin en detaylı bilgilerini size sunmak için geliştirilmiş bir program. Size işlemin ikonu, komut satırı, tam resim yolu, hafıza istatistikleri, kullanıcı hesabı, güvenlik özellikleri ve daha fazlası hakkında bilgi verebilen bu yazılım ile ayrıca işlemlere zoom (yakınlaştırma) yaptığınız takdirde işleme ait yüklenmiş DLL’lerin listesini görebilir veya kullanılan işletim sistemi kaynaklarına göz atabilirsiniz.

Arama yeteneği ile herhangi bir kaynağın açıldığı işlemin izini sürmek, dosya, klasör veya Kayıt Defteri girdilerinin kullanımlarını veya DLL yüklemeleri yapan işlemlerin listesini elde etmek artık Process Explorer (İşlem Gezgini) ile çok kolay.

Process Explorer 15.23 güncellemesi sonrasında programa eklenen özellikler:

Korumalı süreçlerin işlem simgelerini görüntüleme,
Windows XP üzerinde parça yığınlarını görüntülerken kilitlenmeye ya da çökmeye neden olan hataları onarma,
Process Explorer‘ın  çalışması sırasında kilitlenmeye neden olan hataları onarma.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver