işkur üyelik şifremi unuttum işkur şifre hatırlatma işkur şifre hatırlatma bölümü

işkur şifre hatırlatma bölümü,

 

Sitemizi takip eden bir kaç kullanıcı mızın yorum bölümünden İŞKUR ŞİFREMİ UNUTTUM NE YAPMALIYIM? sorusuna cevap arayacağız. Sizde iş aramak için işkur sitesine kaydınızı yaptınız ve şifrenizi hatırlamıyorsunuz unuttuysanız bu makalemizde anlatacaklarımızı uyguladığınız taktirde yeni şifre edinmiş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

İşkur Şifremi Unuttum

İşkur sitesine giriş yapnız. (www.iskur.gov.tr)
Üste yer alan İşkur İnternet Şubesi adı altında yer alan Giriş tuşuna basıyoruz.

Ardından İş Arayan Girişini tıklıyoruz.

Açılan pencere de Şifremi Unuttum’u tıklıyoruz.

En son olarak aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak karşınıza ve oradan T.C. Kimlik Numaranızı girerek şifrenizi değiştirmek için ilk adımı geçiyorsunuz.

Daha sonra Gizli Sorunuzu soracaktır size. Gizli sorunuzu bilmiyorsanız Gizli sorumu hatırlamıyorum kutusunu tıklayarak işleme devam edebilirsiniz. Kutucuğu tıkladıktan sonra, önünüze gelen doğrulama sayfasında, sizden istenen kimlik bilgilerini tam ve eksiksiz girerek işlemlere devam edip, şifrenizi bu şekilde sıfırlayabilirsiniz.

Etiketler: :
işkur şifremi unuttum, işkur şifre hatırlatma, işkur şifre hatırlatma bölümü, işkur üyelik şifremi unuttum, www iskur gov tr şifre hatırlatma, işkur şifremi unuttum ne yapmalıyım, işkur gov tr şifremi unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver