IRC Tabanlı Sohbet Programı Ücretsiz İndir Nettalk Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

IRC Tabanlı Sohbet Programı Nettalk Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Nettalk isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Nettalk, Windows işletim sistemi için geliştirilmiş güçlü ve ücretsiz bir sohbet programıdır. Programın sade arayüzü Windows standartlarına dayalı olduğu için Nettalk’un kullanımı çok kolaydır.

Diğer IRC tabanlı programların aksine Nettalk‘un arayüzü Windows tabanlı olduğu için her seviye bilgisayar kullanıcıs zorlanmadan programı rahatlıkla kullanabilecektir.

Nettalk’un güzel özelliklerinden birisi de farklı sunucular için yapılandırma ayarlarını tutmak ve daha sonra bu bilgileri aynı sunucuya bağlanıldığı zaman otomatik olarak doldurmasıdır.

Herhangi bir şekilde kanaldan bağlantınız koptuğu zaman, Nettalk sizin için kanalı otomatik olarak takip ederek, sonraki giriş yaptığınızda kaldığınız yerden sohbete devam etmenize de olanak tanımaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver