iPod İçin Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir Xilisoft iPod Video Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPod İçin Format Dönüştürücü Xilisoft iPod Video Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Xilisoft iPod Video Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Xilisoft iPod Video Converter, videolarınızı iPod’a kolayca aktarabilmeniz için hazırlanmış basit arayüzlü bir yazılımdır. Videolarınızın formatını değiştirip, iPod‘a uygun formata getirir. Böylece siz de formatını değiştirdiğiniz videoyu iPod’unuza aktarabilirsiniz.

Xilisoft iPod Video Converter‘ı diğer programlardan ayıran en önemli özelliği, diğer programlardan çok daha fazla formatı desteklemesidir. AVI, MPEG, WMV, MOV, RM, RMVB, DivX, ASF, VOB, 3GP gibi formatlara sahip videoları iPod veya iPhone’un desteklediği formata çevirebilir. iPod Video Converter müziklerinizin de formatını değiştirebilir. WAV, WMA, MP2, AC3, RA, OGG, CDA, CDA, APE gibi müzik formatlarını iPod’un desteklediği MP3, M4A, AAC gibi formatlara dönüştürebilir.

İstenilen işlemi çok hızlı yapmasıyla beraber, bu kadar fonksiyonel olmasına karşın arayüzü teknik bilgi gerektirmemektedir.

Uyumlu cihazlar:

iPod, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch iPhone, iPhone 3G, Apple TV

Dönüştürme işleminde giriş formatları:

Video formatları:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Ses formatları: 

MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

Görüntü formatları: 

BMP, GIF, JPEG, PNG

Dönüştürme işleminde çıkış formatları: 

Video formatları: 

MPEG, MP4, MPEG-4, MOV

Ses formatları:

MP3, AAC, WAV, M4A, AIFF

Görüntü formatları:

BMP

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver